Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje, Top7-CES 2018: Huawei WiFi Q2 – superszybki zestaw do inteligentnego domu oraz rozrywki

CES 2018: Huawei WiFi Q2 – superszybki zestaw do inteligentnego domu oraz rozrywki

Huawei zaprezentował hybrydowy zestaw WiFi Q2 podczas targów CES w Las Vegas. Urządzenie zapewnia bardzo szybką i stabilną łączność o przepustowości do 1867Mbps, co ma szczególne znaczenie dla coraz popularniejszych rozwiązań inteligentnego domu oraz rozrywki.


System Huawei Wi-Fi Q2 pozwala cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu, odległości między routerem a urządzeniami, a nawet bez względu na umiejscowienie gniazdek zasilających. Urządzenie wyposażone jest w unikalny moduł G.hn ze sterownikiem PLC, dzięki czemu możliwe jest przełamywanie barier fizycznych przez sygnał sieci. Doskonałą szybkość, zasięg i wydajność zapewnia połączenie hybrydowe o przepustowości do 1867Mbps oraz połączenie PLC z systemem mesh Wi-Fi. Dodatkowo, Huawei WiFi Q2 może objąć zasięgiem ten sam obszar, co konkurecyjne urządzenia, bazując na mniejszej liczbie jednostek i zapewniając najlepszą stabilność i szybkość łączności. Rozwiązanie Huawei obsługuje aż do 192 urządzeń podłączonych jednocześnie.

Sieć hotspotów

Huawei Wi-Fi Q2 idealnie sprawdzi się jako rozwiązanie do dzielenia łącza internetowego na osiedlu domów jednorodzinnych lub w dużych domach. System może obsługiwać aż do 16 hot-spotów, a użytkownicy mogą dodawać kolejne satelity, które automatycznie połączą się z siecią. Podczas tej czynności nie trzeba przeprowadzać żadnych procesów konfiguracyjnych. Proces przełączania pomiędzy satelitami trwa zaledwie 100ms (zgodnie z protokołem 802.11v), zapewniając płynność i stabilność połączenia.

Huawei WiFi Q2
Huawei WiFi Q2

Prosta konfiguracja

Konfiguracja i instalacja systemów Wi-Fi jest często skomplikowanym, wielostopniowym procesem, wymagającym przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu obsługi urządzeń sieciowych. Huawei opracował wyjątkowo prosty w instalacji system. Wi-Fi Q2 można w prosty sposób podłączyć do sieci, przechodząc przez pięciostopniowy proces konfiguracji. Wszystkie dodatkowe satelity można podłączyć w trybie plug-and-play.

Projektując WiFi Q2, nie zapomniano również o bezpieczeństwie. System zabezpieczony jest specjalnym algorytmem, który uniemożliwia połączenie się z siecią z zewnątrz. Sygnał WiFi jest szyfrowany i zabezpieczony hasłem.

źródło: Huawei

Kan

Autor |2018-01-15T16:26:55+01:0015 stycznia 2018 16:26|Kategorie: Huawei, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile