Jesteś tutaj:-, Huawei, Newsy, Sprzęt, Telefony-Huawei testuje Androida O w phablecie Mate 9

Huawei testuje Androida O w phablecie Mate 9

Zaledwie trzy tygodnie temu Huawei Mate 9.Oczywiście taka wersja systemu operacyjnego jest dość niekompletna – w końcu jej jedynym przeznaczeniem są testy mające stwierdzić sprawność nowego Androida i jego dostosowanie do różnych urządzeń. W przeznaczonym na Mate 9 podglądzie Huawei Mate 9 zabrakło języków poza chińskim i angielskim, nie umieszczono aplikacji Sklepu Play ani możliwości aktualizacji.

W internecie opublikowano przedstawione wyżej zrzuty ekranu przedstawiające najnowszą edycją Androida w akcji. Z numeru urządzenia – MHA-AL00C00B007-log – dowiadujemy się, że chodzi faktycznie o Huawei Mate 9 (MHA), AL00 wskazuje na chiński wariant smartfona, C00B007 jest natomiast oznaczeniem numeru kompilacji Androida. Jest on różny od każdej z publicznie udostępnionych wersji – najnowszą z nich jest C432B181. Końcówka -log oznacza, że jest to wewnętrzna wersja testowa dla Huawei. Choć wersja interfejsu EMUI została zapisana jako 5.1, jest to najprawdopodobniej tylko pozostałość po jego obecnie stosowanym wydaniu, umieszczanym w Huawei P10 i Honorze 8 Pro. W nowszych sprzętach od chińskiego giganta zobaczymy prawdopodobnie odświeżoną wersję EMUI. Wśród nowych funkcji Androida przedstawionych na zrzutach ekranu znalazł się m.in. tryb „obrazu w obrazie”, zademonstrowany poprzez uruchomienie aplikacji YouTube na ekranie głównym.

Źródło: xda-developers.com

Tomasz

Autor |2017-04-12T17:48:14+02:0012 kwietnia 2017 17:48|Kategorie: Android, Huawei, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile