Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet stacjonarny, Newsy, Voip-Huawei TE40: ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

Huawei TE40: ekonomiczny terminal wideokonferencyjny

Terminal wideokonferencyjny Huawei TE40 zapewnia rozdzielczość obrazu do 1080p60 i dźwięk AAC-LD. Wykorzystuje łączność WiFi i umożliwia udostępnianie prezentacji uczestnikom konferencji. Proste w obsłudze TE40 jest praktycznym rozwiązaniem do przeprowadzania wideokonferencji w małych i średnich salach konferencyjnych. Dzięki firmie KONTEL, przedstawicielowi HUAWEI w Polsce, urządzenie jest dostępne również na naszym rynku.


Nowe rozwiązanie HUAWEI z linii produktów wideokonferencyjnych wspiera VME (Video Motion Enhancement) i H.264 HP, co pozwala o połowę ograniczyć zajętość pasma konferencji. Zastosowanie inteligentnych funkcji rozpoznawania twarzy i podwojenia liczby klatek na sekundę wpływa na poprawę płynności obrazu.

Terminal obsługuje dźwięk AAC-LD z automatyczną redukcją echa (AEC) i szumów otoczenia (ANS). Urządzenie rozpoznaje komendy głosowe w wielu językach. Za pomocą komend głosowych można inicjować połączenia albo dołączyć do konferencji.

Podczas wideokonferencji obrazy z wielu kamer są transmitowane jednym strumieniem w trybie Continuous Presence. Pozwala to na przesyłanie na żywo obrazów ujętych pod różnymi kątami i oszczędza pasmo.

Dzięki terminalowi HUAWEI prezentacje z komputera w jakości Full HD można przesyłać z kilku miejsc jednocześnie, podczas wideokonferencji prowadzonej w różnych lokalizacjach. W każdej lokalizacji, niezależnie od innych, można wybrać określoną prezentację, którą chce się oglądać. Dane z komputera udostępniane są dzięki bezprzewodowemu połączeniu WiFi lub przez sieć IP.

Automatyczna konfiguracja terminala jest możliwa za pomocą dysku USB. Wysyłanie prezentacji do lokalnego rzutnika poprzez jeden wspólny kabel VGA jest możliwe nawet wtedy, gdy terminal jest wyłączony.

TE40 oferuje proste w obsłudze menu 3D. Podczas pierwszego uruchomienia automatycznie włącza się kreator instalacji, który pomaga w konfiguracji. Podstawowe informacje o wideoterminalu i aktualnych połączeniach wyświetlane są także na wbudowanym wyświetlaczu LCD.

Technologia SEC (Super Error Concealment) oznacza wysoką jakość wideo, nawet jeśli utrata pakietów sięga 20%. Dzięki obsłudze H.264 SVC terminal może dostosować się do różnych szerokości pasma, możliwości urządzenia i wymagań sieci.

H.460, technologia SNP oraz firewall traversal zapewniają wysokie bezpieczeństwo wideokonferencji. Nowe rozwiązanie wideokonferencyjne wspiera protokół szyfrowania H.235 oraz SRTP, TLS i HTTPS.

TE40 współpracuje ze wszystkimi standardowymi terminalami wideokonferencyjnymi, mostkami wideokonferencyjnymi i systemami zarządzania. Integruje się z Microsoft Lync2010™ i OCS2007R2. Współpracuje z sieciami IMS i wykorzystuje interfejs API.

źródło: KONTEL

Kan

Autor |2013-12-30T12:39:01+01:0030 grudnia 2013 12:39|Kategorie: Gadżety, Huawei, Inne, Internet stacjonarny, Newsy, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile