Jesteś tutaj:-, HTC, Newsy, Sprzęt, Telefony-HTC U11 – pierwszy smartfon z systemem interakcji poprzez uścisk za 3249 zł

HTC U11 – pierwszy smartfon z systemem interakcji poprzez uścisk za 3249 zł

Firma HTC zaprezentowała właśnie w Tajpej nowy, flagowy smartfon HTC U11, pierwszego na świecie smartfona z rewolucyjnym systemem interakcji poprzez uścisk. HTC U11 łączy w sobie oszałamiający design inspirowany żywiołem wody z wyjątkowym, nowym sposobem interakcji poprzez uścisk, personalizowalnym systemem audio, najlepszymi w swojej klasie aparatami oraz wielofunkcyjnym asystentem, korzystającym ze skryptów sztucznej inteligencji.


Czule obejmujesz dłoń osoby, którą kochasz. Niemowlę intuicyjnie ściska palec swojej matki. Dziecko obejmuje misia w nocy by poczuć się bezpiecznie. Nic nie jest dla nas tak bliskie i osobiste jak to, co obejmujemy lub gdy czujemy ciepło uścisku. A żadne z urządzeń nie jest tak osobiste w naszym życiu jak smartfon.


Zainspirowana potęgą dotyku, kontynuując koncepcję The Brilliant U, firma HTC ogłasza premierę nowego HTC U11 – pierwszego na świecie smartfona z rewolucyjnym systemem interakcji poprzez uścisk. Stworzony z myślą o użytkowniku, łączy charakterystyczny design, najlepsze materiały oraz dwie dekady doświadczenia, aby dać upust jego wewnętrznej energii, pasji, oraz kreatywności i indywidualizmowi. HTC U11 wyposażono w rozwiązania godne najbardziej zaawansowanych smartfonów, czyli:

  – HTC Edge Sense – nowy wymiar interakcji poprzez uścisk

  – Oszałamiający, wyjątkowy design, inspirowany żywiołem wody

  – HTC USonic – najlepsze słuchawki HTC, teraz wyposażone także w funkcję Aktywnej Redukcji Szumów

  – Niesamowite aparaty, wyróżnione w niezależnych rankingach jako najlepsze aparaty w smartfonach

  – HTC Sense Companion, Google Assistant oraz Amazon Alexa by stworzyć jeszcze bardziej zintegrowany smartfon
  Dzięki tym zaletom, HTC U11 wyznacza współczesnym smartfonom nowy standard.

U Touch

  – Niewiele rzeczy jest tak naturalnych oraz intuicyjnych jak zmysł dotyku i uścisk. HTC Edge Sense wykorzystuje ten zmysł do stworzenia kompletnie nowego i rewolucyjnego systemu interakcji z Twoim smartfonem. Wystarczy ściśnięcie w dłoni, aby przy pomocy HTC Edge Sense bardziej naturalnie robić to, co kochasz – fotografować, korzystać z Facebooka lub uruchomi inne ulubione aplikacje.

  – Dzięki HTC Edge Sense włączenie kamery nigdy nie było prostsze. Koniec z poszukiwaniem przycisków lub dziwnego wykrzywiania dłoni. Koniec martwienia się czy w trakcie pozowania telefon nie wypadnie. Po prostu podnieś telefon, ściśnij w dłoni, uśmiechnij się i gotowe.

  – Teraz także smsy możesz pisać szybciej niż dotychczas. Trudno pisać, gdy jesteś w ruchu, ale z HTC Edge Sense for Voice to Text, możesz dyktować swoją wiadomość bez konieczności zatrzymania się. Delikatnie ściśnij telefon, podyktuj wiadomość i szybko ją wyślij.

  – Możesz też dostosować gest uścisku do własnych potrzeb, zaprogramowując otwarcie emaila, uruchomienie ulubionej aplikacji lub gry, albo przypisując inną z zaproponowanych opcji. Możesz też poszerzyć możliwości, inną funkcję przypisując „krótkiemu przyciśnięciu”, a inną „ściśnięciu i przytrzymaniu”.

  – Ponieważ Edge Sense korzysta z Twojego nacisku dłonią na krawędź urządzania, można go wykorzystywać w każdych warunkach – w deszczowy dzień, czy nawet w rękawiczkach.


Reflects U

  – Sprawiająca wrażenie płynnej, powierzchnia HTC U11 powstała w technologii Optical Spectrum Hybrid Deposition. Dzięki ułożeniu warstw odbijających światło materiałów, udało się stworzy wyjątkową powierzchnię, która przekształca kolory światła przy każdym poruszeniu.

  – Nowy, lekko zakrzywiony design HTC U11 stworzono, sięgając po trójwymiarowe szkło z przodu i z tyłu. Podgrzewanie i zakrzywianie szkła w warunkach wysokiego ciśnienia pozwoliło na stworzenie unikalnej symetrii telefonu, który pozostaje zgrabny niezależnie od tego z której strony na niego patrzeć.

  – HTC U11 został wyposażony w szklaul>ny, pięciu i pół calowy wyświetlacz Quad HD 3D by zapewnić żywe i barwne obrazy oraz wyraźną czcionkę tekstu w każdym oświetleniu – nawet gdy pada na niego światło słoneczne. Bez wyblakłych kolorów na krawędziach ekranu.

  – HTC U11 jest też odporny na zalanie. Nie musisz się więc martwić gdy coś kapnie lub ochlapie telefon.

Tuned to U

  – HTC U11 to także najnowsza wersja HTC USonic, wzbogaconego dodatkowo o funkcję Aktywnej Redukcji Szumów. Dzięki systemowi, co do zasady działania zbliżonemu do sonaru, USonic dostosowuje poziomy dźwięku do unikalnej budowy ucha użytkownika, czyniąc każdy odsłuch doświadczeniem skrojonym na miarę potrzeb użytkownika.

  – USonic wyposażono także w system Aktywnej Redukcji Szumów, który ogranicza hałas z Twojego otoczenia, tak aby dać Ci możliwość skupienia się wyłącznie na muzyce. Korzystając z czułych mikrofonów, ANC nieustanie kontroluje poziom zakłóceń i szybko dostosowuje się do zmieniających się warunków. Zamiast mierzyć się z hałasem, skup się więc na swojej muzyce, nagraniach wideo lub graniu.

  – Głośniki HTC BoomSound Hi-Fi Edition też zostały udoskonalone – wzbogaciły się o większy poziom głośności oraz zyskały na dynamice dźwięku. Ponadto zwiększyliśmy także zakres wysokich i średnich tonów, by poszerzyć paletę doznań w tym zakresie. Wzmocniliśmy też bas by wyraźniej i mocniej wybrzmiały dolne partie odsłuchiwanych nagrań. Oto pełnia sił BoomSound.

  – Nie zapomnieliśmy o usprawnieniu zbierania dźwięku. W urządzeniu znajdują się cztery idealnie zoptymalizowane mikrofony wsparte technologią Acoustic Focus. Dzięki temu HTC przekazuje w Twoje ręce najlepszy system rejestrowania audio w spektrum 360 stopni. Mikrofony HTC 11 pracują zespołowo by nagrań ścieżkę dźwiękową z najlepszej strony a podczas rejestrowania obrazu – dzięki technologii Acoustic Focus – możesz zoomować źródło dźwięku, by wzmocnić nagranie właśnie tego dźwięku.

  – Oprócz tego, wraz z HTC U11 otrzymasz przejściówkę HTC USB-C do jack 3,5mm. Nie jest to jednak zwykły kabel. To łącznik z wbudowanym układem DAC,>ul gwarantującym świetny dźwięk audio także przy wykorzystaniu zwykłych słuchawek.


Pictures that move U

  – HTC U11 uzyskał najlepsze oceny w kategorii aparatów w smartfonach w niezależnym rankingu DxOMark. Nasza optyczna stabilizacja obrazu oraz wybitnie szybki system ostrzenia w każdych warunkach oświetleniowych, pozwolą Ci na szybkie robienie, wyjątkowej jakości zdjęć oraz płynne nagrywanie wideo. Usprawniliśmy naszą kamerę tak by rejestrowała obrazy w ruchu także w HDR Boost, z idealnym balansem bieli, redukcją szumów oraz przy zachowaniu idealnej rejestracji detali.

  – HTC U11 przedstawia Auto HDR Boost, który daje każdemu możliwość płynnej rejestracji w jakości HDR. HDR Boost daje bardziej wyraźny i zbalansowany obraz dzięki systemowi analizującemu najciemniejsze, zacienione i najjaśniejsze punkty obrazu bez żadnego spowolnienia. HTC U11 uwydatnia fakturę powierzchni i kolory, podkreśla detale oraz pozwala dostrzec te najlepsze w każdym ujęciu. Podczas rejestracji wideo, Temporal Noise Reduction wykorzystuje informacje z sekwencji poprzednich i kolejnych fragmentów nagrania by usunąć zbędne elementy.

  – Dobra wiadomość dla miłośników fotografii: HTC U11 ma wbudowany UltraSpeed AutoFocus – system automatycznego ostrzenia, znany z najlepszych kamer DSLR, pozwalający Ci cieszyć się natychmiastowym i precyzyjnym nastawianiem ostrości. Co więcej, system optyczny i elektronicznej stabilizacji HTC U11 pozwoli ci na uzyskanie ostrego obrazu nawet gdy Twoja dłoń delikatnie drży.
  – Nowy, wzbogacony o UltraPixel, system redukcji szumu oraz HDR Boost aparat o rozdzielczości 16MP, umieszczony z przodu telefonu pozwoli robić idealne selfie w dzień i w nocy.

The smarter digital companion for U

  – Co trzy głowy to nie jedna – dlatego w HTC U11 możesz znaleźć trzy inteligentne systemy, które będą Ci pomagać: HTC Sense Companion, Asystent Google oraz Amazon Alexa.

  – Sprawiliśmy by HTC Sense Companion był mądrzejszy niż kiedykolwiek: z czasem uczyć się będzie Ciebie oraz twoich zwyczajów by w efekcie oferować Ci większą wygodę użytkowania. Przykładowo, jeśli masz na wieczór umówione wiele spotkań, zawczasu przypomni Ci o ładowaniu lub zabraniu power banka. Będzie pilnował, by telefon działał najszybciej, sugerując wyłączenie zbędnych aplikacji. Da Ci znać o zabraniu odpowiedniego ubrania w przypadku zapowiedzi zmiany pogody, przypomni o treningu aby udało się osiągnąć zakładane cele, albo poleci najlepsze restauracje w okolicy, gdy będzie zbliżać się pora posiłku. A to tylko ułamek możliwości systemu.

  – HTC U11 korzysta z najnowszej wersji systemu Android więc ma także wbudowanego Google Assistant, czyli osobistego asystenta przygotowanego przez firmę Google. Pomoże on znaleźć drogę, odpowie na pytania, a także przypomni Ci o planowanych spotkaniach.

  – HTC U11 to także pierwszy smartfon na rynku, który oferuje możliwość komunikacji z Amazon Alexa wyłącznie poprzez komendy głosowe. Dzięki prostym pytaniom np. „Alexa, jaką mamy dzisiaj pogodę?” lub też „Alexa, włącz światła w moim salonie” Alexa pomoże Ci spełnić twoje życzenia. Dzięki niej w prosty sposób kontrolować będziesz domowe urządzenia, pozyskasz i/ul>nformacje dotyczące np. pogody, wyszukasz konkretną muzykę lub skorzystasz z innej z dwunastu tysięcy opcji. Alexa jest dzisiaj dostępna dla klientów korzystających z telefonów w USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.


Powerful U

  – HTC U11 to pierwszy smartfon zaprezentowany na globalnym rynku, który wykorzystuje mobilną platformę Qualcomm® Snapdragon™ 835. Nie ważne w której części świata przebywasz – dostajesz do własnego użytku ośmio-rdzeniowy procesor z najwyższą prędkością, zaskakującą jakością grafiki, idealną szybkością reakcji i wyjątkowo niskim poborem prądu, bezpośrednio przekładającym się na długo działającą baterię. Każdy HTC U11 ma także UFS 2.1 by łączyć szybki procesor z najszybszą pamięcią.

  – Teraz będziesz mógł korzystać także z najszybszego LTE (Gigabit Class LTE, do 1 GB na sekundę), połączonego z modemem Snapdragon X16 LTE, zaprojektowanym by w mgnieniu oka dostarczyć z sieci do telefonu wysokiej jakości muzykę i wideo, a także zagwarantować szybki dostęp do sieci, mediów społecznościowych oraz zasobów w chmurze.

  – Szybki jak błyskawica procesor z tak idealną kamerą oraz systemem dźwiękowym HTC USonic będzie wymagała pojemnej pamięci do magazynowania aplikacji, gier, muzyki i rozrywki. Dlatego HTC U11 daje ci 4GB RAM / 64 GB pamięci.

  – Ponadto HTC U11 wyposażono w czytnik linii papilarnych, by należycie zadbać o bezpieczeństwo i zachowanie prywatności. Po prostej i szybkiej konfiguracji, do odblokowania telefonu wystarczy muśnięcie Twojego palca. Dzięki temu to co chcesz możesz ldokładnie w tej sekundzie.

Dostępność

HTC U11 jest dostępny w kolorach Amazing Silver, Sapphire Blue, Brilliant Black, Ice White oraz Solar Red a jego dystrybucja rozpocznie się w maju 2017.

źródło: HTC

KanAutor |2017-05-16T10:14:21+02:0016 maja 2017 10:14|Kategorie: Android, HTC, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. damian 16 maja 2017 w 23:14 - Odpowiedz

  Dla bogatych kobiet idealny 😉

 2. bla bla bla 17 maja 2017 w 08:20 - Odpowiedz

  … był kiedyś siemens CX70 EMOTY ….

 3. Pilszon 17 maja 2017 w 13:12 - Odpowiedz

  Ostatnie modele od HTC jakoś średnio mi się podobały – ale ten to jest cudo! 😀 Jak tylko cena będzie jakaś znośna to wezmę go sobie z okzjii przedłużenia umowy z Plusem.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.