Jesteś tutaj:-, Aplikacje, HTC, Inne, Internet mobilny, Newsy, PC i Laptopy-IAR na smartfonach z funkcją HTC BlinkFeed

IAR na smartfonach z funkcją HTC BlinkFeed

HTC rozpoczął współpracę z jedną z największych na polskim rynku mediów elektronicznych agencją informacyjną. Dzięki Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia smartfony HTC wyposażone w funkcję BlinkFeed zapewnią użytkownikom szeroki dostęp do najświeższych wydarzeń ze świata polityki, kultury czy sportu. Korespondentami IAR są polscy dziennikarze, a wśród nich Marek Lehnert, Marek Wałkuski, Maciej Jastrzębski czy Beata Płomecka.


Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) to kolejna instytucja państwowa ciesząca się uznaniem Polaków, która nawiązała współpracę z HTC. Wcześniej, na wspólne działania zdecydował się m.in. Instytut Adama Mickiewicza. Obecnie IAR dostarcza około 450 newsów na dobę. 200 z nich dostępnych jest także w wersji audio. W Polsce agencja współpracuje z blisko setką dziennikarzy. IAR to także sieć korespondentów zagranicznych, mających placówki w takich miastach, jak: Bruksela, Moskwa, Berlin, Kijów, Pekin, Waszyngton, Lizbona.


Możliwość współpracy z tak uznaną i renomowaną instytucją jak IAR to dla nas ogromne wyróżnienie. Dzięki niej, użytkownicy funkcji HTC BlinkFeed będą mieli jeszcze lepszy dostęp do newsów z kraju i za granicy. IAR działając na rynku ponad 20 lat potrafi doskonale łączyć szybkość informacji z formą jej przedstawienia i dziennikarską rzetelnością – mówi Julita Hubicka, Marketing Manager w HTC Polska.

HTC promuje BlinkFeed, czyli aktywny pulpit w HTC One (wideo)

Użytkownicy smartfonów i tabletów coraz bardziej cenią sobie możliwość przeglądania informacji w jednym miejscu. Agregowanie i selekcjonowanie treści, a także nowe formy ich prezentacji stało się standardem. Rozwiązaniem, które proponuje HTC jest funkcja BlinkFeed. Technologia ta zbiera w jednym miejscu newsy m.in. z serwisów informacyjnych, sportowych, muzycznych, społecznościowych oraz indywidualnie wybranych przez użytkownika smartfona. Obecnie BlinkFeed korzysta z treści udostępnianych przez blisko 1400 portali.

źródło: HTC

KanAutor |2014-06-13T07:53:31+02:0013 czerwca 2014 07:53|Kategorie: Android, Aplikacje, HTC, Inne, Internet mobilny, Newsy, PC i Laptopy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.