Jesteś tutaj:-, HTC, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-Nowy telefon HTC z predefiniowaną obsługą Facebooka już na wiosnę

Nowy telefon HTC z predefiniowaną obsługą Facebooka już na wiosnę

Latem 2011 HTC i Facebook „wypuściły” wspólnie smartfony ze średniej półki z dedykowanym przyciskiem Facebook – HTC Salsa i ChaCha(wersja z klawiaturą QWERTY). Zanosi się na to, iż historia powtórzy się w nadchodzących miesiącach. Mowa o HTC Myst (lub HTC Opera).


Dzięki informacjom z bardzo wiarygodnego źródła (@evleaks) można już potwierdzić pełną specyfikację nowego facebookowego urządzenia. Będzie pracowało na 2rdzeniowym procesorze 1.5GHz MSM8960, 1GB RAMu oraz 16GB pamięci wewnętrznej (bez możliwości rozszerzenia).

Specyfikacja HTC Myst
Specyfikacja HTC Myst

Słuchawka ta będzie się charakteryzować wyświetlaczem 4,3″, 720p, 320PPI oraz aparatem 5MP z tyłu i 1.6MP z przodu. Nie jest jasne, czy zostanie w niej zastosowana technologia Ultrapixel. Zanosi się na szeroką gamę sposobów łączności: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, LTE i HSDPA kat. 14. Premiera w USA jest planowana na wiosnę w kooperacji z AT&T. Oczywiście smartfon będzie wyposażony w komplet aktualnych aplikacji, m.in. Fecebook App, Facebook Messenger, Instagram etc.

źródło: www.unwiredview.com

mincziAutor |2013-03-10T11:00:22+02:0010 marca 2013 11:00|Kategorie: Android, HTC, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. PLANET 10 marca 2013 w 10:51 - Odpowiedz

  Populizm pełną gębą w nagłówku.. Po pierwsze telefon jest HTC, po drugie kogo obchodzi pejs-bug na tyle, żeby dodawać wykrzyknik? (jest taka zasada, im więcej wykrzykników.. radzę poszukać reszty zdania ; ) Po trzecie, żeby kontynuować trend onetowy, radzę jeszcze dodać wielkie fy w grafice przy newsie. No cóż, można probować robić zalew newsów (rób używać stosunkowo niskich chwytów dziennikarskich) albo, jak konkurencja, zmienić profil i pokazywać obrazki kobitek ; ) ..albo można jak największa konkurencja iść drogą merytoryczną. Każdy wybierze co mu odpowiada najbardziej : )

 2. Rork 10 marca 2013 w 15:51 - Odpowiedz

  Uważam, że redaktor minczi powinien jeszcze trochę popracować nad swoimi tekstami. Literówki (jak w jednym z poprzednich tekstów), teraz źle dobrany tytuł (powinien być „Telefony HTC dedykowane do obsługi Facebooka”).

 3. kiler 11 marca 2013 w 10:53 - Odpowiedz

  A który smartfon nie ma możliwości posiadania aplikacji fejsbuku? Chyba, że te będą „nieusuwalne” i jeszcze bardziej zintegrowane z systemem.
  Chociaż np Sense już podpowiada połączenie osób z Kontaktów z osobami z fejsbuku

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.