Jesteś tutaj:-, HTC, Newsy, Sprzęt, Telefony-Pierwszy smartfon dla kobiet HTC Rhyme/Bliss- zdjęcia prasowe

Pierwszy smartfon dla kobiet HTC Rhyme/Bliss- zdjęcia prasowe


Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda pierwszy smartfon stworzony z myślą o płci pięknej zapraszamy do rozwinięcia wiadomości.

Niemiecki serwis HTCInside dotarł do zdjęć prasowych nadchodzącego modelu HTC Rhyme, znanego wcześniej pod nazwą HTC Bliss. Bardzo prawdopodobne wydaje się, że nowy model HTC Rhyme zostanie zaprezentowany już za kilka dni na konferencji pod tytułem „Świętujmy razem modę z HTC”.

HTC Rhyme/ Bliss działa pod kontrolą Android 2.3.4 Gingerbread. Urządzenie ma być jednym z pierwszych smartfonów z nową wersją interfejsu HTC- Sense 3.5. Bardzo prawdopodobne jest, że telefon na wzór Wildfire S trafi na rynek w kilku wersjach kolorystycznych, w tym bardziej odważnych: różowy, żółty.

Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się w rzeczywistości HTC Rhyme zapraszamy do galerii opublikowanej przez serwis XDA.cn.

Patrząc na kolejne fotografie HTC Rhyme nie do końca jestem przekonany, czy akurat ta wersja kolorystyczna przypadnie do gustu płci pięknej. Bez aplikacji dedykowanych kobietom nie wydaje mi się, aby urządzenie mogło zostać nazwane smartfonem dla kobiet. Według HTCInside wcześniejsze doniesienia o tym, że Bliss jest modelem dedykowanym dla płci pięknej nie są do końca prawdziwe. Czy tak rzeczywiście będzie? Odpowiedź poznamy już 20 września.

Źródło:

HTCInsideAutor |2011-09-17T19:37:30+02:0017 września 2011 19:37|Kategorie: Android, HTC, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. SkaySray 17 września 2011 w 20:24 - Odpowiedz

    Wygląda jak każdy współczesny smartfon, czyli jak iPhone.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.