Jesteś tutaj:-, HTC, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-HTC ChaCha trafia na rynek z szybszym procesorem

HTC ChaCha trafia na rynek z szybszym procesorem


Wiemy już, że jedną z pierwszych sieci w Polsce, która otrzyma telefon z dedykowanym przyciskiem Facebook, HTC ChaCha jest Orange. Przyszli użytkownicy będą zaskoczeni informacją o korzystnej zmianie procesora zastosowanego w modelu HTC ChaCha.

HTC ChaCha jest jednym z dwóch pierwszych modeli telefonów tajwańskiej firmy dedykowanych całkowicie najpopularniejszemu serwisowi społecznościowemu na świecie- Facebook.

HTC ChaCha miał trafić na rynek z procesorem o taktowaniu 600MHz, HTC niespodziewanie jednak zdecydowało się na zmianę procesora oraz wyposażenie modelu w wersję o taktowaniu 800MHz. 33% zwiększenie szybkości procesora powinno wpłynąć pozytywnie na wygodę użytkowania pierwszego telefonu Facebook firmy HTC. Reszta specyfikacji urządzenia nie uległa zmianie.

Czekamy na cennik HTC ChaCha w sieci Orange.

Źródło:

itproportal.comAutor |2011-06-06T16:25:40+02:006 czerwca 2011 16:25|Kategorie: Android, HTC, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Poll 7 czerwca 2011 w 06:23 - Odpowiedz

    A czy ten telefon może służyć do normalnego dzwonienia? Czy za każdym razem gdy weźmie się go do ręki i cokolwiek naciśnie to wyskakiwać będzie: „witaj – tu upierdliwy fejsbuk”? Bo jeśli ta druga opcja to uważam że powinna widnieć adnotacja, że jeśli FB cię nie interesuje to nie kupuj tego czegoś.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.