Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony-HTC Prime, HTC Ignite- kolejne telefony HTC z Windows Phone 7

HTC Prime, HTC Ignite- kolejne telefony HTC z Windows Phone 7

W październiku ubiegłego roku tajwańska firma zaprezentowała portfolio urządzeń działających pod kontrolą Windows Phone 7. Jeśli jesteście ciekawi czego możemy spodziewać się po HTC oraz WP7 w tym roku zapraszamy do przeczytania rozwinięcia wiadomości. Ponzajcie HTC Prime oraz HTC Ignite.

Chiński serwis XDA dotarł fotografii prezentujących model HTC Prime z klawiaturą QWERTY oraz Windows Phone 7. Urządzenie pod względem wyglądu odbiega od obecnego na rynku modelu HTC 7 Pro. Nadchodzący smartfon HTC Prime wygląda wręcz dużo lepiej od poprzedniego smartfona z WP7.


HTC Prime

Specyfikacja HTC Prime nie jest do końca znana. Wyświetlacz w nowym modelu ma być nieco większy od 3.7″, jego rozdzielczość ma być identyczna jak w przypadku obecnych modeli HTC z WP7- WVGA. Ponadto telefon ma posiadać procesor o taktowaniu 1GHz, 512MB RAM oraz 5Mpix aparat.

Portal XDA zaprezentował również render prezentujący kolejny model z Windows Phone 7- HTC Ignite. Telefon ma zostać wyposażony w 3.7″ wyświetlacz rezystancyjny, procesor 800MHz, 512MB RAM, 5Mpix aparat. Nasze wątpliwości budzi fakt wyposażenia smartfona w ekran rezystancyjny, nie wspominając o niezbyt szybkim procesorze. HTC Ignite nie spełnia nawet minimalnych wymagań przedstawionych przez firmę Microsoft. Nie zdziwimy się więc jeśli HTC Ignite jest tylko efektem pracy w programie Photoshop, choć możliwe, że serwis XDA przedstawił błędną specyfikację urządzeń.


HTC Ignite

Nowe modele telefonów HTC z Windows Phone 7 mają zadebiutować w połowie 2011 roku. Mamy jednak nadzieję, że nadchodzące urządzenia będą posiadały nieco lepszą specyfikację od obecnych na rynku modeli HTC z WP7.

Źródło:

XDA.cn, Pocket-Now

Opracował:

Kamil Bąkowski

Obserwuj mnie w serwisie Twitter, Blip


Autor |2011-03-16T14:46:37+02:0016 marca 2011 14:46|Kategorie: HTC, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. NIEZŁAsztuka 16 marca 2011 w 15:57 - Odpowiedz

    NIEZŁAsztuka z tego telefonu

  2. doxa11 16 marca 2011 w 16:08 - Odpowiedz

    ja mam ten sam problem i nie wiem co zrobić-pomoże ktoś? Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.