Jesteś tutaj:-, Android, Bez kategorii, Gadżety, Google, Inne, Inne, LTE, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Pojawiły się pierwsze zdjęcia Google Pixel 4 XL

Pojawiły się pierwsze zdjęcia Google Pixel 4 XL

Firma Google  pokazała już jakiś czas temu projekt nowego „piksela”, ale tylko jego mniejszej wersji. Teraz w sieci pojawiły się wizualizacje większego wariantu.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia Pixel 4 XL

Pixel 4 XL podobny jest do tańszego modelu — ma duży moduł z potrójną kamerą. Tylny,  szklany panel jest idealnie płaski, bez szorstkich wstawek jak u poprzednich „pikseli”. Zdjęcia opublikował znany insider @Evleaks wraz ze stroną internetową pricebaba.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia Pixel 4 XL

Nowy piksel ma wąskie ramki po bokach i na dole – na górze zrezygnowano z wcięć w ekranie wiec ramka jest dosyć duża.  Przekątna wyświetlacza w 4 XL wynosi 6,25 cala. Nad ekranem można zauważyć dwie przednie kamery i kilka modułów — według doniesień, zamiast skanera odcisków palców w telefonie zastosowane będzie skanowanie 3D twarzy, jak w iPhone.

Pojawiły się pierwsze zdjęcia Pixel 4 XL

W sieci opublikowano także wideo z modelem 3D nowego „piksela”, na którym obudowę można obejrzeć ze wszystkich stron:

 

Prezentacja serii Pixel 4 i Pixel 4 XL odbędzie się na początku października, ale dokładnych dat jeszcze nie podano.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.