Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Google, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7-W Google Duo uruchomiono grupowe rozmowy wideo

W Google Duo uruchomiono grupowe rozmowy wideo

W Google Duo — aplikacji, która jest preinstalowana na systemie Android — pojawiła się funkcja grupowych rozmów wideo. W takich rozmowach może uczestniczyć nie więcej niż 8 osób jednocześnie. Nowa funkcja dostępna jest na iOS i Android.

Grupowe rozmowy wideo od dawna dostępne są w Skype — tam jednocześnie może rozmawiać do 50 użytkowników. W Apple FaceTime (domyślna aplikacja na urządzeniach z systemem iOS), zaczynając od października ubiegłego roku, grupowe rozmowy wideo są także dostępne a limit zwiększono z dwóch do 32 uczestników. W Facebook Messenger limit wynosi maks. 50 osób. Mniej jest tylko w aplikacji WhatsApp: nie więcej niż 4 osoby.

DUO V2

 

Funkcja grupowych rozmów na razie dostępna jest wyłącznie dla urządzeń mobilnych. W webowej wersji aplikacji takiej możliwości nie ma.

 

KEYWORD DUO

 

W nowej wersji Duo pojawił się tryb, który pozwala ograniczyć przesyłanie danych w sieciach Wi-Fi. Tryb ten mogą – jak informuje Google –  włączyć tylko mieszkańcy niektórych regionów m.in. w Indiach, Indonezji i Brazylii.

 

Dodatkowo u właścicieli smartfonów z systemem Android, pojawiła się możliwość udostępniania wideo. Film można wysłać, na przykład, gdy nie mamy czasu zadzwonić lub gdy nasz rozmówca nie odbiera telefonu. Na platformie  iOS funkcja pojawi się wkrótce.

 Autor |2019-05-27T14:43:29+02:0027 maja 2019 14:43|Kategorie: Android, Aplikacje, Google, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.