Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowy G-SHOCK RANGEMAN GPR-H1000 dla tych, co szukają wrażeń w terenie

Nowy G-SHOCK RANGEMAN GPR-H1000 dla tych, co szukają wrażeń w terenie

Nowy GPR-H1000 z serii RANGEMAN to prawdziwy mocarz. Wyposażony został w optyczny czujnik tętna i funkcję GPS, aby działać w najtrudniejszych warunkach naturalnych.

Linia zegarków G-SHOCK Master of G ma za zadanie sprostać ekstremalnie trudnym warunkom zewnętrznym, zapewniając doskonałą wytrzymałość. Modele RANGEMAN są wyposażone w triple sensor: kompas, wysokościomierz, barometr i czujnik temperatury. Funkcje te pomogą sprawnie poruszać się wszystkim użytkownikom, którzy poszukują wrażeń w nawet najtrudniejszym terenie.

Nowy RANGEMAN GPR-H1000 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższej wytrzymałości w trudnych warunkach zewnętrznych. Posiada funkcję GPS, optyczny czujnik tętna, akcelerometr do śledzenia aktywności, np. liczby wykonanych kroków, oraz żyroskop do precyzyjnej kalibracji kompasu. Wyposażony jest także w triple sensor, który spełnia funkcję kompasu, wysokościomierza, barometru i termometru. Konstrukcja tego modelu jest odporna na kurz i błoto. Kompleksowość pomiarów pozwala dokładnie wykryć ruchy ciała użytkownika czy zmiany w otoczeniu, umożliwiając monitorowanie takich parametrów jak tętno, poziom tlenu we krwi i kierunek.

 

img05

 

Nowy model RANGEMAN wyposażono także w funkcje pomiarowe, które mają wspierać dziewięć aktywności w terenie. Podczas trekkingu, zegarek wyświetla tętno, przebytą odległość, wysokość nad poziomem morza oraz prędkość wchodzenia i schodzenia, umożliwiając użytkownikom śledzenie własnych parametrów fizycznych i otoczenia, co pomaga w podejmowaniu natychmiastowych decyzji. Ten ultra wytrzymały sprzęt zapewnia solidne wsparcie użytkownikom, którzy muszą zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami naturalnymi.

 

img04 en

 

Kontynuując rozwój unikalnych zegarków o coraz wyższej wydajności i funkcjonalności, z kolejną odsłoną modelu GPR-H1000 z serii RANGEMAN G-SHOCK chce być wsparciem na szlaku dla wszystkich, których kręci poszukiwanie wrażeń w nawet najtrudniejszym terenie.

 

 

Autor |2024-02-07T15:34:07+01:007 lutego 2024 15:32|Kategorie: Gadżety, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile