Jesteś tutaj:-, Foto, Gadżety, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem od Netatmo w białej wersji kolorystycznej

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem od Netatmo w białej wersji kolorystycznej

Netatmo prezentuje białą wersję kolorystyczną Inteligentnej Kamery Zewnętrznej z Alarmem. Użytkownicy mają teraz do wyboru urządzenie z czarną lub białą obudową, w zależności od koloru ścian swojego domu.

 

Pełna ochrona domu

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem zapewnia spokój mieszkańcom domu, podczas gdy przebywają poza nim, np. w czasie wyjazdu wakacyjnego. Kamera potrafi rozróżniać osoby, zwierzęta, pojazdy oraz nieszkodliwe ruchy. Kiedy wykryje podejrzaną aktywność, ostrzega domownika w czasie rzeczywistym poprzez powiadomienie na jego smartfonie. Użytkownik może wtedy zdalnie uruchomić syrenę o głośności 105 dB, żeby odstraszyć potencjalnego włamywacza oraz wezwać policję.

 

Łatwa instalacja

Dyskretna i łatwa w instalacji Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem może być umieszczona w miejscu istniejącej lampy zewnętrznej. Posiada wbudowany inteligentny system oświetlenia, który włącza się automatycznie po wykryciu zagrożenia, oświetla wejście do domu w nocy i odstrasza intruzów.

 

image001 2

 

Bezpieczeństwo danych

Aby zapewnić bezpieczeństwo nagrań, są one przechowywane na zaszyfrowanej karcie Micro SD. Wizja w podczerwieni pozwala na monitorowanie podejrzanych ruchów nawet w nocy. Funkcja Alert-Zone umożliwia zdefiniowanie obszaru kontrolowanego przez kamerę tak, aby nie wkraczała ona na podjazdy lub ogrody sąsiadów.

 

Współpraca z kamerami wewnętrznymi Netatmo

Po zainstalowaniu najnowszej automatycznej aktualizacji oprogramowania wewnętrzne i zewnętrzne kamery Netatmo mogą współdziałać ze sobą dzięki funkcji Multicam. To nowe rozwiązanie pozwala im komunikować się ze sobą bezpośrednio i uruchamiać syreny kamer wewnętrznych i zewnętrznych w przypadku wtargnięcia osoby postronnej na posesję lub do domu.

 

Bez abonamentu i dodatkowych kosztów

Wszystkie funkcje kamer Netatmo dostępne są bez abonamentu i dodatkowych kosztów. Aktualizacje dokonywane są regularnie, automatycznie i bezpłatnie. Kamery są kompatybilne z Apple Homekit, Amazon Alexa i Google Assistant, co pozwala na realizację wielu scenariuszy z innymi podłączonymi urządzeniami. Kamery są łatwe w obsłudze i nie wymagają posiadania centrali smart home.

 

Cena i dostępność

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem w obu wersjach kolorystycznych jest dostępna w sprzedaży w cenie 1649,99 zł na stronie netatmo.pl oraz w sklepach Komputronik, X-kom, Media Expert, Euro i Salonach Denon.

Aplikacja Netatmo Home + Security jest darmowa i kompatybilna z urządzeniami z systemami iOS 15 i nowszymi oraz Android 5.0 i nowszymi. Aplikacja internetowa Netatmo jest dostępna dla komputerów Mac i PC.Autor |2022-09-01T13:32:02+01:001 września 2022 14:00|Kategorie: Bezpieczeństwo, Foto, Gadżety, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.