Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Garmin przedstawia tactix Delta – najnowszy smartwatch do zadań specjalnych

Garmin przedstawia tactix Delta – najnowszy smartwatch do zadań specjalnych

Zegarek premium, który łączy taktyczną funkcjonalność z nawigacją outdoorową, zaawansowanymi mapami, aplikacjami treningowymi i funkcjami smart.

Garmin przedstawił dzisiaj tactix Delta – skonstuowany zgodnie z amerykańską normą wojskową MIL-STD-810 zegarek z odporną na zadrapania wypukłą soczewką i bezelem pokrytym powłoką DLC. Nowe, specjalistyczne funkcje w zegarku tactix Delta, to m.in. tryb ukryty, który pozwala uniemożliwia komunikację zewnętrzną zegarka (w tym udostępnianie lokalizacji i danych zapisanych na zegarku), czy kill switch, który czyści pamięć urządzenia za jednym wciśnięciem guzika. Czwarta generacja linii tactix to także nowoczesny design i wyświetlacz o średnicy 51mm (o 36% większy w porównaniu do poprzedniego modelu), pamięć na muzykę, oraz nowoczesne funkcje takie jak PaceProTM, Power ManagerTM, czy Garmin PayTM.

tactixDelta HR 1001.3

tactix Delta łączy wytrzymałą konstrukcję z najnowocześniejszymi funkcjami. Stworzony do używania w najtrudniejszych warunkach zegarek ma przyciski dostosowane do używania w rękawiczkach oraz specjalistyczne funkcje takie jak Jumpmaster, tryb ukryty i dwa formaty danych GPS. Ten gotowy na każdą misję smartwatch, jest doskonałym narzędziem pracy w terenie i nie tylko.” – mówi Dan Bartel wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Uzupełnieniem trybu ukrytego i funkcji kill switchjest obecny w tactix Delta tryb podwójnego poycjonowania GPS, dzięki któremu zegarek jednocześnie wyświetla dwa zestawy współrzędnych na jednym ekranie podczas aktywności taktycznych i wyświetlania waypointów. Tryb ten działa także w funkcji Jumpmaster, pomocnej podczas skoków z dużych wysokości oraz prowadzenia do punktu lądowania. Co więcej, zegarek ma fabrycznie załadowane mapy i zaawansowane funkcje nawigacyjne z barometrem, kompasem elektronicznym oraz możliwością korzystania z kilku systemów nawigacji satelitarnej (GNSS).

Nowością w linii tactix Delta jest też funkcja Power Manager, która umożliwia zmianę ustawień aplikacji i czujników w celu zoptymalizowania zużycia baterii. Aby ustalić, czy poziom baterii wystarczy do ukończenia aktywności przed następnym ładowaniem, zegarek może wyświetlać szacowany pozostały czas pracy. Można także wyłączać działanie poszczególnych czujników w trakcie aktywności, aby wydłużyć działanie zegarka. Tactix Delta działa do 21 dni w trybie smartwatcha oraz do 80 dni w trybie osczędzania energii.

tactixDelta HR 1001.3

Poza szeroką gamą funkcje taktycznych, tactix Delta oferuje zaawansowane wskaźniki wydajności i kondycji. Wartości pułapu tlenowego aktualizowane są o aktualną wysokość nad poziomem morza oraz temperaturę powietrza. Dodatkowo, tactix Delta ma zainstalowane mapy TopoActive Europe, plany ponad 2000 ośrodków narciarskich oraz 41 000 pól golfowych na całym świecie.

Tactix Delta to również zegarek, który ma wiele przydatnych na codzień funkcji takich jak powiadomienia z telefonu, pamięć na nawet 2000 utworów muzycznych, oraz możliwość synchronizacji playlist z popularnymi serwisami streamingowymi2. Smartwatch ma także funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay, która umożlwia wygodne zakupy bez potrzeby zabierania ze sobą kart i gotówki. Tactix Delta jest także kompatybilny z komunikatorami satelitarnymi takimi jak inReach Mini4i trackerami dla psów takimi jak Alpha®100.

Tacix Delta będzie dostępny w cenie €899.99 (około 3870 zł) Aby dowiedzieć się więcej, odwieź stronę garmin.comAutor |2020-01-20T18:20:00+02:0020 stycznia 2020 18:20|Kategorie: Aplikacje, Gadżety, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.