Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Foto, Gadżety, Inne, Internet, Konkurs, Nawigacja, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Rynek, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top30, Top7, Zdrowie, Zdrowie-Nowości Creative – nowy model słuchawek bezprzewodowych

Nowości Creative – nowy model słuchawek bezprzewodowych

 Creative wprowadza kolejne nowości na lato, nowy model słuchawek bezprzewodowych edycja specjalna Outlier Air Sports, niskobudżetowe słuchawki Outlier Active dla wszystkich aktywnych, odporny na warunki atmosferyczne głośnik Muvo Play, nowatorski zestaw głośnikowy 2.1 do komputera Pebble Plus.

Product OutlierAir 09

Główną atrakcją jest Creative Outlier Air Sports, który stanowi przełomową pozycję w kategorii prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych z dużą żywotnością baterii (10 godzin na ładowanie, 30 godzin w sumie) i niezrównana jakość dźwięku (aptX i AAC audio przez Bluetooth 5.0). Creative z dumą przedstawił Mistrzynię Polski w triathlonie Ironman 70.3, Ewę Komander, jako ambasadorkę marki  Creative i produktów Outlier Air Sports i Outlier Active.

 

W pozostałych rolach wystąpili:

 

Creative Muvo Play, przenośny głośnik

 

Creative Muvo Play, przenośny głośnik stworzony z myślą o doskonałej jakości na zewnątrz dzięki wodoodporności IPX7, potężnym, dwuzakresowym mikrokontrolerom w pełnym zakresie dla bogatego basu, najnowszemu połączeniu Bluetooth 5.0 i długiej żywotności baterii (10 godzin).

  • Głośniki stacjonarne Creative Pebble Plus, 2.1 z zasilaniem USB, wyposażone w nowo zaprojektowany autonomiczny subwoofer, zapewniający najwyższe efekty basowe – jedyny w swoim popularnym poprzedniku Creative Pebble. Nowatorska konstrukcja satelitów powoduje, że dźwięk dociera bezpośrednio do uszu słuchacza a nie na jego klatkę piersiową.

PebblePlus 1

 

  • Creative Outlier Active, odporne na pot słuchawki douszne, które utrzymują pompowanie adrenaliny w sporcie dzięki wysokiej jakości dźwiękowi Bluetooth w doskonałej cenie.

 

OutlierActive 

 

 

Ceny i dostępność produktów:

 

Outlier Air Sports w cenie 389 zł, od lipca w polskich sklepach

 

Muvo Play w cenie 169 zł, od lipca w polskich sklepach

 

Pebble Plus w cenie 149 zł, od lipca w polskich sklepach

 

Outlier Active w cenie 129 zł, od sierpnia w polskich sklepach

  Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.