Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Top7-Marzenie paranoika – urządzenie, które pomoże znaleźć ukryte kamery

Marzenie paranoika – urządzenie, które pomoże znaleźć ukryte kamery

W dzisiejszym świecie kamery stały się takie małe, że można je schować niemal wszędzie – do radia stołowego, ramy obrazu a nawet guzika. Przyda się zatem urządzenie, które pozwoli w prosty sposób wykryć takie kamerki. Właśnie w tym celu został stworzony  gadżet o nazwie SpyFinder.

Urządzenie za pomocą 6 czerwonych, migających diód LED namierza soczewki kamerek, których lokalizacja pokazywana jest następnie w specjalnym wzierniku umieszczonym w środku SpyFindera. Wg. producenta można w taki sposób znaleźć zarówno działające jak i wyłączone kamerki.

 

 

Twórcy urządzenia polecają go osobom, które podejrzewają, że ktoś ich śledzi. Przy pomocy SpyFindera można sprawdzić własne mieszkanie, biura lub pokój w hotelu. Proces namierzania kamerek trwa do kilku minut. Urządzenie działa od zwykłej baterji  typu AA.

Gadżet nie jest  tani – $198. Spyfinder Pro dostępny jest na razie w przedsprzedaży a dystrybucja tego  – finansowego przez Kickstarter – projektu ma ruszyć w grudniu tego roku.

 Autor |2018-10-14T12:50:26+02:0014 października 2018 12:50|Kategorie: Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.