Jesteś tutaj:-, Newsy, Top7-Aura – skaner dokumentów w lampie biurkowej

Aura – skaner dokumentów w lampie biurkowej

Skanowanie dokumentów czasami jest czasochłonne, zwłaszcza, gdy do mamy dużą liczbę stron. Ten problem powinien rozwiązać nowy gadżet – Aura. Jest to lampa z wbudowanym i bardzo szybkim skanerem.

 

Aura lampa skaner

 

Lampę/skaner można umieścić na każdej płaskiej powierzchni. W celu uzyskania lepszych efektów zdjęcia dokumenty i zdjęcia należy kłaść najlepiej na czarnym tle.  Górne ramię lampy wyposażone jest we wbudowaną kamerę, która  odpowiada za skanowanie. Dla uzyskania lepszej jakości skanowania na górze umieszczono kilka diód LED, które można wykorzystywać do doświetlenia dokumentu.

 

 

Proces skanowania jest bardzo prosty. Trzeba umieścić  dokument, książkę lub rysunek na stole pod aparatem. Aura automatycznie określi granice skanowanej rzeczy i zapisze kopię skanu w pamięci. Użytkownik może ustawić automatyczne przesyłanie skanów w dropbox lub inne aplikacje do pracy z dokumentami.

Producent deklaruje, że dla zeskanowania jednego dokumentu wystarczy 2 sekundy. To pozwala szybko zeskanować  książkę, rysunek i inne dokumenty w rozmiarze do rozmiaru A3.

Lampa dostępna w przedsprzedaży, cena wynosi 179$.

 

 Autor |2018-10-16T08:34:41+02:0016 października 2018 08:34|Kategorie: Gadżety, Newsy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.