Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Newsy, Targi i konferencje, Top7-Air Share – przenosi obraz i dźwięk ze smartfona na ekran telewizora

Air Share – przenosi obraz i dźwięk ze smartfona na ekran telewizora

W portfolio Kruger&Matz pojawiło się nowe urządzenie – przystawka Air Share, która pozwoli użytkownikom rozszerzyć funkcjonalność telewizora o dostęp do Internetu z poziomu urządzenia mobilnego.

Kruger&Matz Air Share
Kruger&Matz Air Share

Kruger&Matz Air Share pracuje w oparciu o wspomagany 2GB RAM procesor Realtek oraz system Linux i pozwala przenieść obraz i dźwięk z urządzeń mobilnych na ekran telewizora. Dzięki obsłudze protokołów AirPlay, Miracast, DLNA oraz MirrorOp, przystawka smart TV umożliwia transmisję danych z urządzeń pracujących w oparciu o różne systemy operacyjne, zarówno Android, jak też Windows i iOS.

Kruger&Matz Air Share
Kruger&Matz Air Share

Air Share bez problemu wyświetli treści z urządzenia mobilnego na ekranie telewizora. Produkt został wyposażony w moduł Wi-Fi, dzięki któremu strumieniowanie odbywa się bezprzewodowo i obejmuje zasięgiem ok. 20m podczas odtwarzania muzyki, wyświetlania zdjęć i plików w formacie PDF oraz do 15m w czasie oglądania materiałów wideo. Dzięki tej niewielkich rozmiarów przystawce, można na dużym ekranie, bez potrzeby podłączania dodatkowych kabli, dzielić się z bliskimi nagraniami czy zdjęciami zapisanymi w galerii telefonu, a także, grać w gry czy serfować w Internecie czy oglądać treści wideo na YouTube. Co więcej, Air Share umożliwia płynne odtwarzanie strumieniowanych ze smartfona filmów z popularnych platform np. VOD, Netflix, czy ShowMax. Dodatkowe wyjście audio umożliwia podłączenie urządzenia do zestawu kina domowego, dzięki czemu muzyki zapisanej w telefonie można słuchać z głośników kolumn.

Przystawka Air Share dostępna jest w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com oraz w sieci sklepów Rebel Electro i LPelektronik oraz na www.lpelektornik.com w cenie 199 zł.

źródło: Kruger&Matz

Kan



Autor |2018-01-25T13:29:16+02:0018 stycznia 2018 15:35|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet mobilny, Newsy, Targi i konferencje, Top7|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Nadin 21 stycznia 2018 w 06:08 - Odpowiedz

    Zapowiada się nieźle. Przydatne gdy smartfon nie bardzo chce współpracować z telewizorem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.