Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-Bloody B2278 – jedna z najszybszych klawiatur na świecie

Bloody B2278 – jedna z najszybszych klawiatur na świecie

Bloody, producent sprzętu komputerowego, poszerzył ofertę o nowy model hybrydowej klawiatury gamingowej – B2278. Urządzenie to dołącza do rodziny najszybszych klawiatur świata, wyposażonych w innowacyjne przełączniki optyczne Light Strike. Klawiatura B2278 została stworzona z myślą o graczach, dla których nowoczesna technologia, design i wytrzymałość sprzętu są równie ważne co przystępna cena.

Bloody B2278
Bloody B2278

B2278 to pełnowymiarowa klawiatura o minimalistycznym designie i wyprofilowanych klawiszach. To pierwszy produkt w serii, oferujący podświetlenie zarówno klawiszy, jak i krawędzi obudowy. Natężenie czerwonego światła można regulować lub wyłączyć całkowicie. Producent, dbając o optymalne ułożenie klawiatury na biurku, pokrył dwie szerokie nóżki warstwą silikonu, która gwarantuje stabilizację sprzętu.

Bloody B2278
Bloody B2278

Sygnał z przełącznika optycznego Light Strike dociera do komputera nawet 150 razy szybciej niż z klasycznego przełącznika mechanicznego. Dzięki wykorzystaniu promieni podczerwieni, udało się zredukować do minimum opóźnienie w komunikacji klawiatura-komputer. Z 30 milisekund w przypadku standardowych klawiaturach mechanicznych do 0,2 milisekundy w klawiaturze Bloody. Sama konstrukcja przełączników Light Strike wpływa pozytywnie na prędkość ich działania. Klawisze optyczne aktywują się szybciej. Wystarczy 1,5 milimetra nacisku. To o 30% krócej niż w przypadku klasycznych rozwiązań z użyciem metalowych przełączników mechanicznych, które aktywują się po 2,2 milimetra. Znacząco skraca to czas pomiędzy reakcją gracza a działaniem bohatera w wirtualnym świecie i daje widoczną przewagę nad przeciwnikiem.

W klawiaturze B2278 zastosowano aż osiem optycznych przełączników Light Strike. Umieszczono je pod najważniejszymi dla graczy klawiszami: Q, W, E, R, A, S, D, F. Gwarantuje to bezkonkurencyjne osiągi w grach akcji. Dodatkowo, dla poprawy kontroli klawisze te wykonano z antypoślizgowego silikonu. Anti-ghosting w trybie „Game Mode” dba by komputer poprawnie odczytywał wciśnięcie nawet 13 klawiszy jednocześnie. W czasie działania trybu komputer ignoruje przycisk Windows.

Bloody B2278
Bloody B2278

Producent zapewniana o żywotności przełączników na poziomie 100 milionów wciśnięć. Wszystko za sprawą unikatowej budowy o zwiększonej odporności na zakurzenie oraz zawilgocenie. Co więcej, B2278 jest zabezpieczona przed zalaniem na dwa sposoby. Cała elektronika pokryta jest wodoodporną warstwą, a wewnątrz klawiatury znajduje się system rynienek odprowadzający ciecz na zewnątrz. Dołączone do klawiatury oprogramowanie Super Combo pozwala na tworzenie i zapisywanie profili użytkowników. Umożliwia również tworzenie własnych makr i edycję już istniejących.

Klawiatura Bloody B2278 jest dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 109 złotych.

źródło: Bloody

Kan

Autor |2017-09-21T08:18:50+02:0021 września 2017 08:18|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.