Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-Express Cage MB326SP-B – obudowa 6 w 1

Express Cage MB326SP-B – obudowa 6 w 1

Obudowa Express Cage MB326SP-B marki Icy Dock mieści w sobie do 6 dysków 2,5’’ HDD/SSD SATA/SAS w jednej zatoce 5,25’’. Dodatkowa możliwość wymiany hot-swap oraz system beztackowy sprawiają, że spełni wymagania każdego użytkownika. Express Cage to przede wszystkim funkcjonalność.


6 w 1

ICY DOCK ExpressCage MB326SP-B pozwala zamienić standardową zatokę 5,25″ w obudowę, która pomieści do 6 2,5’’ dysków HDD/SSD SATA/SAS. MB326SP-B obsługuje złącze SATA III 6 Gbps i jest wstecznie kompatybilny z SATA II i SATA I. Łączy stabilność znaną z układów tackowych z wygodą systemów beztackowych, czyni to z niego idealną obudowę dla wymagających użytkowników. ExpressTray upraszcza proces instalacji dysku, wystarczy włożyć dysk HDD lub SSD do tacki, a następnie włożyć ją do ExpressCage. System zatrzaskowy został specjalnie wzmocniony, aby sprostał długotrwałemu użytkowaniu.


Praktyczne funkcje

Zainstalowanie dysków w uchwytach jest bardzo proste i nie wymaga użycia narzędzi, dodatkowo miejsca na opcjonalne śrubki zamontowane w podstawie pozwalają zwiększyć stabilność i ochronę dysków. Dwa 40-milimetrowe wentylatory umieszczone z tyłu zapewniają dobrą wentylację i chłodzenie. Prędkość wentylatorów może być ustawiona dzięki przełącznikowi, który można ustawić w pozycji HIGH, LOW lub AUTO, aby urządzenie samo dostosowało odpowiednie obroty. Każda zatoka ma swój wskaźnik LED, który informuje o jakiejkolwiek aktywności dysku twardego. Dodatkowo aktywna funkcja kontroli zasilania pozwala zmniejszyć zużycie prądu poprzez odłączenie z dopływu prądu, dopóki dysk nie jest wpięty do zatoki.

źródło: Icy Dock

Kan

Autor |2017-08-09T11:29:29+02:009 sierpnia 2017 11:29|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile