Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-NEC MultiPresenter – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne (wideo)

NEC MultiPresenter – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne (wideo)

NEC Display Solutions wprowadził na rynek bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne MultiPresenter Stick MP10RX do projektorów i monitorów NEC, które nie posiadają funkcji prezentacji bezprzewodowej. Niewielkie urządzenie, zbliżone wielkością do długopisu, podłącza się bezpośrednio do portu HDMI monitora bądź projektora i jest ono kompatybilne także z produktami innych marek.

NEC MultiPresenter Stick MP10RX
NEC MultiPresenter Stick MP10RX

Podłączony przykładowo do projektora MultiPresenter może wspópracować z różnymi rozwiązaniami mobilnymi, pozwalając użytkownikom na pracę z własnych urządzeń i jednoczesne wyświetlanie jej efektów przez projektor. Rozwiązanie umożliwia pracę grupową przy jednoczesnej bezprzewodowej prezentacji, bez konieczności stosowania okablowania.

W biurach i salach lekcyjnych użytkownicy mogą połączyć bezprzewodowo z MultiPresenterem® własne urządzenie z systemem operacyjnym Windows, OSX, Google Play Store. Dla bezpieczeństwa połączenie odbywa się przy pomocy kodu PIN wpisywanego w aplikacji, co pozwala na natychmiastowe prezentowanie i udostępnianie treści innym użytkownikom.

Problemy wynikające ze złego połączenia lub problemów sieciowych, a także ze zbyt dużego okablowania w salach konferencyjnych są obecnie bardzo częste.” – powiedział Ulf Greiner, Senior Product Manager Solutions w NEC Display Solutions Europe – „Nasz bezprzewodowy MultiPresenter Stick zapewnia prostą i skuteczną współpracę, co czyni go idealnym rozwiązaniem do bezprzewodowej prezentacji i udostępniania materiałów.”

Wszystkie połączone z MultiPresenterem urządzenia mogą powielać obraz z pozostałych i udostępniać treści, przesyłać pliki, zwiększając wydajność pracy zespołowej. Ponadto MultiPresenter może być zasilany z portu USB i nie wymaga osobnego zasilacza.

MultiPresenter Stick MP10RX jest już dostępny na polskim rynku, a jego sugerowana cena detaliczna wynosząca 1860 zł netto czyni inwestycję opłacalną również pod kątem kosztów.

źródło NEC

KanAutor |2016-09-24T08:29:45+02:0024 września 2016 08:29|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.