Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje-Goclever Chronos Eco 2 – 7 dni aktywnego działania i rozmów za 349 zł

Goclever Chronos Eco 2 – 7 dni aktywnego działania i rozmów za 349 zł

Polska firma GOCLEVER zaprezentowała smartwatch Eco 2 – czyli drugą generację modelu Eco. Nowe urządzenie wyposażono w udoskonalony, kolorowy i zawsze aktywny wyświetlacz, elegancką, zgrabną kopertę, system operacyjny LinkIt oraz baterię wystarczająca na nawet 7 dni aktywnego działania (lub do 14 dni w stanie czuwania). Inteligentny zegarek GOCLEVER nie tylko powiadomi o przychodzących SMS-ach, e-mailach czy połączeniach, ale pozwala także na bardzo wygodne prowadzenie rozmów. Producent nie zapomniał również o wyposażeniu go w zestaw funkcji dla aktywnych… i zapominalskich.


Nowy Chronos Eco 2 wyróżnia się cienką i smukłą kopertą, płynnie łączącą się z paskiem. W urządzeniu zastosowano kolorowy wyświetlacz typu transflective, który zapewnia szybkie odświeżanie ekranu, energooszczędność i doskonały kontrast. Co warte podkreślenia, ekran jest stale włączony i sprawdzenie godziny nie wymaga jego uruchomienia. Funkcja ta nie wpływa jednak na długość pracy – urządzenie w trybie sparowania ze smartfonem pracuje do 7 dni (do 14 dni w trybie czuwania), a ładowanie zajmuje jedynie godzinę.


Dedykowana aplikacja umożliwia sparowanie smartwatcha ze smartfonami z systemem Android (od wydania 4.3 do 5.1) i iOS (7.0 do 9.2). Dzięki temu zegarek będzie informował o przychodzących SMS-ach, e-mailach, a także o wszystkich dostępnych powiadomieniach systemowych. Chronos Eco 2 nie tylko sygnalizuje przychodzące połączenia, ale dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, pozwala na wykonywanie rozmów wprost z zegarka (o ile użytkownik znajduje się nie dalej niż 10 m od telefonu). Co ważne, aplikacja mobilna daje możliwość ustawienia, jakiego typu informacje mają być przekazywane do Chronosa Eco 2 – użytkownik może sam zdecydować, ile i jakich powiadomień ma do niego trafiać.

Goclever Chronos Eco 2
Goclever Chronos Eco 2

Na uwagę zasługuje fakt, że Chronos Eco 2 jest wyposażony w bardzo czuły mikrofon wyłapujący nawet najcichsze dźwięki. Podczas wykonywania rozmów nie ma potrzeby trzymać zegarka niedaleko ust, co znacząco wpływa na komfort użytkowania, co więcej zegarek wychwyci nasz głos nawet z odległości do 10 metrów.

Goclever Chronos Eco 2
Goclever Chronos Eco 2

Osoby, którzy wykorzystują smartwatch do monitorowania swojej aktywności, ucieszy fakt, że Chronos Eco 2 został wyposażony w optyczny pulsometr, krokomierz oraz licznik kalorii. Dodatkowo wyświetlacz chroniony jest odpornym na zarysowania krystalicznym szkłem, a koperta zegarka jest wodoodporna (do 3 ATM). Producent nie zapomniał o melomanach i miłośnikach robienia zdjęć – korzystając ze smartwatcha można kontrolować aplikację odtwarzającą muzykę, a także zdalne wykonywania zdjęć kamerą w smartfonie.

Goclever Chronos Eco 2
Goclever Chronos Eco 2

Przydatna jest również funkcja Find Phone i Find Watch, której możemy użyć, gdy z jakiegoś powodu będziemy mieli problem ze zlokalizowaniem któregoś z urządzeń (z poziomu zegarka można aktywować sygnał dźwiękowy na smartfonie… i odwrotnie)

Goclever Chronos Eco 2
Goclever Chronos Eco 2

GOCLEVER Chronos Eco 2 kosztuje 349 zł.

źródło: GOCLEVER

KanAutor |2016-02-16T12:47:57+02:0016 lutego 2016 12:47|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. 8000 16 lutego 2016 w 15:36 - Odpowiedz

    Miałem chronos eco, który po 4 miesiącach zaparował, przestał działać, wylądował w śmietniku i tyle

  2. Lenka 17 lutego 2016 w 07:27 - Odpowiedz

    Ciekawe ile jest prawdy w tym czasie działania. Zazwyczaj te zegarki trzeba ładować każdegi dnia.

  3. Rog 17 lutego 2016 w 13:33 - Odpowiedz

    Phi, wolę ten od Kruger & Matz. Tańszy i lepszy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.