Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje-ADATA Aura – dostosuje się do pory dnia, okazji lub nastroju (wideo)

ADATA Aura – dostosuje się do pory dnia, okazji lub nastroju (wideo)

Z żarówką LED RGB marki ADATA oświetlenie można dostosować do pory dnia, okazji lub nastroju. Aura obsługuje Bluetooth 4.0, a dzięki aplikacji mobilnej, sterowanie nią jest banalnie proste.


W Polsce jest już dostępna żarówka ADATA Aura, idealnie wpisująca się w coraz popularniejsze rozwiązania Smart Home. Aura jest w pełni konfigurowalna, a dzięki wykorzystaniu diod LED RGB, wytwarza światło o różnym natężeniu i praktycznie dowolnej barwie. Z jej pomocą można rozświetlić każde pomieszczenie jednym z 16 milionów kolorów. Gdy zajdzie taka potrzeba, wystarczy jeden gest by zmienić barwę światła na bardziej dopasowaną do naszego nastroju.


ADATA Aura wytwarza strumień świetlny o maksymalnej jasności 550 lumenów, pobierając przy tym zaledwie 7 W energii. Moc żarówki oraz barwę i temperaturę światła można płynnie regulować z poziomu aplikacji mobilnej, dostępnej dla smartfonów i tabletów z systemami Android/iOS.


Aplikacja pozwala również na zaprogramowanie do 10 scenerii, z możliwością stworzenia harmonogramu pracy dla kilku grup żarówek w kilku pomieszczeniach. Obsługuje do 64 żarówek jednocześnie. Daje to możliwość tworzenia rozbudowanych kompozycji świetlnych, ale pozwala również na symulowanie obecności domowników – zniechęcając potencjalnych włamywaczy.
Każda żarówka ADATA Aura wyposażona jest w moduł Bluetooth 4.0, pozwalający na komunikację bezprzewodową nie tylko ze smartfonem czy tabletem, ale również z innymi żarówkami Aura w swoim otoczeniu. Rozwiązanie to nie wymaga kosztownych urządzeń sterujących (mostu), ponieważ każda dodatkowa zainstalowana żarówka działa jak przekaźnik. ADATA Aura bazuje na popularnym gwincie E27, a zasilana może być prądem o napięciu od 100 do 240 V. Aura jest w stanie zastąpić tradycyjną żarówkę o mocy 40 W. Cena sugerowana żarówki ADATA Aura na rynku polskim wynosi 159 złotych brutto.


Prezentacja wideo:

Aplikacja mobilna:

    -iOS (Apple): http://apple.co/1PEsjdz

    – Android: http://bit.ly/20aG8Mb

źródło: ADATA

Kan



Autor |2016-01-29T15:20:54+02:0029 stycznia 2016 15:20|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.