Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje-Panasonic LFV60W i LFV6W – nowe wyświetlacze do ścian wideo

Panasonic LFV60W i LFV6W – nowe wyświetlacze do ścian wideo

Panasonic zaprezentował dwa nowe wyświetlacze LED Full HD do tworzenia wielkoformatowych ścian wizyjnych. Urządzania będzie wyróżniać najcieńsza na rynku 3,5-milimetrowa ramka oraz możliwość ciągłej pracy 24/7. Do sprzedaży modele LFV60W i LFV6W trafią kolejno w grudniu br. i styczniu 2016 r.

Najnowsze serie wyświetlaczy Panasonic to urządzenia zaprojektowane z myślą o instalacjach digital signage w przestrzeniach publicznych, szczególnie do pracy przy bardzo jasnym oświetleniu. Znajdą także zastosowanie wśród profesjonalistów z branży rozrywkowej oraz wynajmu.


Model TH-55LFV60 oferuje jasność obrazu na poziomie 700 cd/m2 i jest pokryty błyszczącą powłoką antyrefleksyjną, która doskonale sprawdza się na przykład w galeriach handlowych, szczególnie w prezentacji mody. Tym samym wyświetlacz uzupełnia obecne już na rynku modele TH-55LFV70, które zapewniają tę samą jasność oraz przekątną ekranu, lecz wykorzystują matową powłoką antyrefleksyjną.

Z kolei druga nowość – model TH-55LFV6 wyświetla obrazu o jasności 500 cd/m2 i jest wyposażony w standardowy filtr antyrefleksyjny. Posiada on najcieńszą na rynku ramkę o szerokości 3,5 mm, dzięki czemu pozwala na tworzenie niemal bezszwowych ścian wideo. Dodatkowo zapewnia niezwykle szeroki kąt widzenia na poziomie 178° za sprawą panelu IPS.

Wprowadzane wyświetlacze LFV60W i LFV6W zastąpią obecne modele 55LFV5 i LF50. Nowe urządzenia gwarantują większą niezawodność, dzięki możliwość ciągłej pracy w trybie 24/7 oraz zintegrowanej funkcji awaryjnego przełączania sygnału (ang. Quick Failover and Failback). Co ważne, oba wyświetlacze zostały wyposażone w tryb wstępnego dopasowania optymalnej jakości obrazu. To oznacza, że w zależności od miejsca przeznaczonego na instalację integratorzy mogą wybrać wstępnie skonfigurowane ustawienia najbardziej odpowiednie dla danej przestrzeni. Z kolei użytkownicy mogą zwiększyć nasycenie braw, kontrast lub szczegółowość obrazów, tak by skupić na nich uwagę widzów, przechodniów bądź klientów.


Modele LFV60W i LFV6W wyróżnia także łatwość obsługi. Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na odtwarzanie filmów i obrazów z pamięci USB, a także synchronizację odtwarzanego materiału na wielu ekranach. Dodatkowo w połączeniu z oprogramowaniem służącym do monitorowania i sterowania pracą wielu urządzeń, możliwa jest zdalna zmiana wyświetlanych z odtwarzacza treści za pośrednictwem sieci LAN.

To właśnie udoskonalenia, które zostały wprowadzone do modeli LFV60W i LFV6W wyróżniają te wyświetlacze spośród innych dostępnych na rynku. Doskonała jakość obrazu w połączeniu z niezawodnym działaniem sprawia, że znajdą one szereg zastosowań w komunikacji wizualnej, zarówno w przestrzeniach publicznych czy centrach monitoringu, jak i w obiektach handlowych lub konferencyjnych – mówi Enrique Robledo, Marketing Manager w Panasonic.

Modele TH-55LFV60W i TH-55LFV6W do sprzedaży trafią odpowiednio w grudniu 2015 roku i w styczniu
2016 roku.

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2015-12-17T06:38:03+01:0017 grudnia 2015 06:38|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.