Jesteś tutaj:-, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje-Precyzyjne rysowanie rysikiem Jot Touch

Precyzyjne rysowanie rysikiem Jot Touch

iPad jest na tyle uniwersalnym urządzeniem, że z powodzeniem można go wykorzystać jako narzędzie do szkicowania, rysowania czy projektowania. Aby jednak przekształcić go w profesjonalny tablet przeznaczony dla grafików, architektów czy rysowników, należy go wyposażyć w sylabus, który pozwalałby na precyzyjne tworzenie projektów na ekranie. Dobrym rozwiązaniem jest rysik Jot Touch od firmy Adonit.


Sylabus Jot Touch jest kompatybilny z urządzeniami iPad 3, iPad 4 i iPad mini rysik. Jot Touch oferuje ponad 2000 poziomów nacisku, dzięki czemu doskonale odzwierciedla to, co chce narysować lub napisać użytkownik. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku architektów, grafików i rysowników, którym zależy na wysokiej precyzji pracy. Sylabus wyposażono w dwa przyciski umożliwiające skonfigurowanie najbardziej potrzebnych użytkownikowi skrótów do najczęściej używanych przez niego funkcji, takich jak wybór koloru czy funkcja „cofnij”.


Rysik Jot Touch do komunikacji z tabletem wykorzystuje technologię Bluetooth, co pozwala na jednoczesne połączenie nawet z czterema różnymi urządzeniami. Sylabus ma kształt długopisu, a do tego jest lekki i przyjemny w dotyku, gwarantując wygodną i komfortową pracę, praktycznie niczym nieróżniącą się od pisania i rysowania ołówkiem na kartce papieru. Jot Touch jest wygodny, gdyż za sprawą technologii Palm Rejection umożliwia pracę z dłonią położoną na tablecie bez zakłócenia komunikacji pomiędzy urządzeniem a rysikiem.


Elektroniczny zeszyt to z pewnością gadżet przyszłości. Biorąc pod uwagę fakt, że bateria sylabusa wytrzymuje kilkanaście godzin pracy bez przerwy i ładuje się bardzo szybko, bo w zaledwie 1,5 godziny, to gadżet, który może okazać się niezastąpiony zwłaszcza w niektórych zawodach. Więcej informacji znajdziesz na www.homesquare.plAutor |2015-11-12T12:54:41+02:0012 listopada 2015 12:54|Kategorie: Apple, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. darlen 12 listopada 2015 w 12:10 - Odpowiedz

    Wystarczy tablet z serii G TAB NOTE- tylko niestety SCHAJSUNG ich nie aktualizuję i skończyły się na poziomie NOTE 3

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.