Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Tablety, Targi i konferencje-POWERLINE GREEN 33: wyjątkowo oszczędny UPS

POWERLINE GREEN 33: wyjątkowo oszczędny UPS

POWERLINE GREEN 33 należy do rodziny zasilaczy awaryjnych POWERLINE wykonanych w topologii online. UPS firmy EVER przeznaczony jest do współpracy z serwerami, sieciami komputerowymi i systemami obróbki danych.

POWERLINE GREEN 33
POWERLINE GREEN 33

POWERLINE GREEN 33 to specyficzny zasilacz awaryjny, w którym producent zastosował szeroką gamę energooszczędnych rozwiązań. Tryb ECO pozwala na zdefiniowanie sposobu pracy zasilacza w określonych godzinach oraz dniach tygodnia. Przykładowo w dni wolne od pracy urządzenie funkcjonuje w trybie energooszczędnym, zapewniając jednocześnie pełną ochronę podłączonego sprzętu przed zanikami napięcia. UPS posiada też szeroki zakres napięcia wejściowego i możliwość realizacji trybu hybrydowego. W zwykłych systemach w przypadku gdy wartość napięcia sieciowego przekroczy określony próg, następuje przejście do trybu bateryjnego. Natomiast POWERLINE GREEN 33 pobiera jednocześnie napięcie z sieci oraz akumulatorów. Takie rozwiązanie wydłuża czas pracy autonomicznej, a także trwałość (czyli czas eksploatacji) akumulatorów. To jednak nie koniec oszczędności. Urządzenia odbiorcze w układach elektrycznych oprócz mocy użytecznej pobierają również moc bierną. Ta ostatnia nie jest pożądana ze względu na to, że generuje koszty i przyczynia się do strat energii. POWERLINE GREEN 33 eliminuje pobór mocy biernej. Zakup zasilacza awaryjnego kompensującego pobieraną z sieci moc bierną może zwrócić się już po około dwóch latach użytkowania.

Konstruktorzy firmy EVER przy opracowywaniu zasilacza zastosowali wysokiej jakości podzespoły, np. rdzenie produkowane z materiałów magnetycznych nanokrystalicznych, amorficznych. To sprawia, że urządzenie uzyskuje wysokie sprawności w szerokim zakresie obciążeń. Sprawność systemu można też zwiększyć wykorzystując tryb ECO. Osiąganie wysokich sprawności wiąże się ze znaczną redukcją kosztów zużycia energii.

Dużym walorem POWERLINE GREEN 33 jest przyjazna obsługa. System jest zarządzany i monitorowany przez specjalistyczne oprogramowanie PowerSoft. Kolejnym udogodnieniem jest dostęp do zintegrowanego panelu operatorskiego LCD z możliwością wprowadzenia różnych ustawień. Informacje o temperaturze i wilgotności pozwalają na dokonywanie analiz parametrów środowiskowych. Wymiana akumulatorów zajmuje od 15 do 60 minut w zależności od stanu przygotowania baterii oraz czy czynnością tą zajmuje się autoryzowany serwis.

POWERLINE GREEN 33 to propozycja dla firm poszukujących oszczędnych rozwiązań. Stosunkowo szybki czas zwrotu inwestycji, łatwe zarządzanie, atrakcyjna cena i nowoczesny design, powinny skusić odbiorców biznesowych.

źródło: EVER

Kan



Autor |2012-12-12T07:32:53+02:0012 grudnia 2012 07:32|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Sprzęt sieciowy, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. PLANET 12 grudnia 2012 w 10:33 - Odpowiedz

    Poważnie myślicie, ze ta prasówka jest we właściwym miejscu? Mimo wszystko chyba target nie ten, no ale to wy widzicie statystyki, nie my 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.