Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje-Compro NVR: zestaw do monitoringu (wideo)

Compro NVR: zestaw do monitoringu (wideo)

Rynek rozwiązań zdalnego nadzoru jest pełen kamer IP i cyfrowych rejestratorów wideo NVR. Nie mniej kompatybilność pomiędzy kamerami i rejestratorami jest wciąż poważnym problemem dla klientów zamierzających wdrożyć system zdalnego nadzoru. Chociaż na rynku dostępne są kompletne rozwiązania systemu zdalnego nadzoru, często stanowią one połączenie urządzeń od różnych producentów, bardzo problematyczne jeśli chodzi o konfigurację i kompatybilność i nie spełniające pokładanych w nich oczekiwań.


Zestaw zdalnego nadzoru Compro zapewnia bezproblemową instalację. Zarówno kamery jaki i rejestrator są zaprojektowane przez zespół inżynierów Compro, dzięki czemu ze sobą współpracują. Zestaw jest gotowy do użycia i pozwala na pełne wykorzystanie technologii IP w systemie zdalnego nadzoru. Cały proces konfiguracji to nie więcej niż 2 minuty, czyli tyle ile zajmuje zazwyczaj konfiguracja samego rejestratora.

Co więcej, zestaw Compro NVR posiada funkcję SmartCheck która automatycznie sprawdza i naprawia połączenia sieciowe w przypadku zmiany adresów IP kamer. Sieciowy interfejs użytkownika, WebVUer, pozwala na zdalne wyszukiwanie, odtwarzanie, i eksportowanie nagrań przechowywanych na rejestratorze NVR. Interfejs sieciowy pozwala na łatwe obsługiwanie systemy, nie wymaga wcześniejszego szkolenia. Dodatkowo, q porównaniu z systemami analogowymi, zestaw Compro NVR jest dużo bardziej przyjazny środowisku. Całkowite zużycie energii przez system nie przekracza 35W.

Zestaw Compro NVR można kupić w dwóch wersjach, jednej z dyskiem o pojemności 1TB, a bardziej zaawansowaną z dyskiem 2TB. Obydwa zestawy zawierają rejestrator Compro RS-2104, 4 kanałowy oparty o system Linux oraz 4 kamery Compro CS60.

Wideo demonstrujące zestaw zdalnego nadzoru Compro:

źródło: Compro

KanAutor |2012-08-24T08:22:11+02:0024 sierpnia 2012 08:22|Kategorie: Gadżety, Inne, Internet, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. LesH 24 sierpnia 2012 w 10:01 - Odpowiedz

    Brak info o rozdzielczości oraz czułości kamer, nie mówiąc o innych ważnych parametrach, np. sposobie ich zasilania, odporności na czynniki zewnętrzne (wilgoć, temperatura) itd. Produkt ciekawy, ale zbyt mało danych w tym newsie, a grzebać w gógołkach i szukać nie mam czasu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.