Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety-Czytniki PocketBook Aqua 2 i InkPad 3 z aplikacją Legimi

Czytniki PocketBook Aqua 2 i InkPad 3 z aplikacją Legimi

Powodzenie aplikacji Legimi dostępnej na najpopularniejszych urządzeniach PocketBook (flagowcu PocketBook Touch Lux 3 oraz Touch HD 2) przyniosło wymierne rezultaty. Od połowy maja oferta ponad 20 tysięcy e-booków z abonamentu Legimi jest w zasięgu ręki właścicieli czytników PocketBook Aqua 2, a wkrótce także i PocketBook InkPad 3.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Legimi i cieszymy się, że nasze kolejne modele wzbudziły zainteresowanie naszego Partnera,” mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „W momencie gdy ogłaszaliśmy wprowadzenie na rynek najpierw czytnika PocketBook Aqua 2, a następnie InkPad 3, wielu użytkowników pytało o dostępność aplikacji Legimi na tych urządzeniach. Dziś możemy im przekazać pozytywną wiadomość!”

 W najnowszych wersjach oprogramowania dostępnych zarówno na stronie PocketBook, jak i online, aplikacja będzie integralną częścią firmware’u. E-booki dostępne w abonamencie mogą być synchronizowane i porządkowane z poziomu czytników, a funkcja Text-to-Speech w modelu InkPad 3 umożliwia odsłuchiwanie treści książek.

 Podobnie jak w przypadku wszystkich czytników z linii PocketBook Touch Lux 3, aplikacja Legimi jest integralną częścią oprogramowania modeli Aqua 2 i InkPad 3. Umożliwia synchronizację i organizację książek dostępnych w abonamencie, ale także odczytywanie tekstu ebooków w funkcjonalności Text-to-Speech.

Do pobrania najnowszych wersji oprogramowania wystarczy uruchomić łącze Wi-Fi, wyszukać i zatwierdzić aktualizację oprogramowania.

źródło: PocketBookAutor |2018-05-14T14:56:25+02:0014 maja 2018 14:56|Kategorie: e-Czytnik, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.