Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek-Senior jest w Internecie, każdy to widzi

Senior jest w Internecie, każdy to widzi

Seniorzy coraz śmielej korzystają z Internetu i coraz bardziej doceniają możliwości jakie daje bycie „w sieci”. Dużą popularnością cieszą się portale prowadzone przez seniorów i dla seniorów oraz blogi. Teraz nadszedł czas na sklepy internetowe dla dojrzałych Internautów.

Sklepy internetowe oferują całą paletę produktów codziennego użytku, przez specjalistyczne urządzenia, np. do rehabilitacji. Dzięki takim usługom osoby starsze mogą czuć się zupełnie niezależne i bez wychodzenia z domu nabyć rzeczy ułatwiające funkcjonowanie w otaczającej ich rzeczywistości.

Widząc potrzeby seniorów, którzy z czasem będą korzystali z Internetu coraz więcej, a co za tym idzie będą także bardziej świadomi i wymagający, firma emporia wyszła ich oczekiwaniom na przeciw i stworzyła przyjazny w obsłudze sklep
internetowy
www.emporiasklep.pl.

Tylko kompleksowe przygotowanie sklepu internetowego przez doświadczonych ekspertów, którzy znają grupę docelową firmy, może zapewnić wiarygodną i profesjonalną prezentację marki i pomóc prawidłowo spełniać swoją rolę, jaką jest dostarczenie konkretnych informacji o produktach oraz szybki i łatwy ich zakup. www.emporiaklep.pl spełnia te warunki, dzięki przemyślanej budowie serwisu.” – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

Internetowy serwis emporiasklep.pl jest zbudowany według myśli przewodniej marki emporia „Łatwiejsza komunikacja”. Projektując go pamiętano o podstawowym warunku – czytelności struktury i schematu serwisu. Dzięki dużym czcionkom i zdjęciom, które dodatkowo można powiększyć specjalną lupą, nie trzeba wytężać wzroku, by przeczytać informacje lub dojrzeć szczegóły produktu. Niewielka ilość zakładek, a także starannie wyselekcjonowana treść, umożliwiają łatwe i szybkie odnalezienie szukanych informacji.

emporiasklep.pl przy swojej przyjaznej funkcjonalności nie ma na celu ograniczenia kontaktu klienta z firmą. W specjalnej zakładce jest dostępny formularz kontaktowy oraz numer telefonu, na wypadek, gdyby ktoś chciał porozmawiać z obsługą serwisu. W ten sposób to pozornie bezosobowe narzędzie, jakim jest sklep internetowy, staje się kolejnym kanałem komunikacji z klientami.” – mówi Grzegorz Możdżyński.

źródło: Emporia Telecom

KanAutor |2012-04-17T11:13:34+02:0017 kwietnia 2012 11:13|Kategorie: Dla seniora, Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. kaz 18 kwietnia 2012 w 05:16 - Odpowiedz

  Senior jest w Internecie…a przy nim junior.

  • jurny 21 maja 2012 w 06:19 - Odpowiedz

   a emporia nadal bawi się w badania rynku i nadal nie wymyśliła, że maja za wysokie ceny…

 2. lukaszzupc 23 kwietnia 2012 w 14:33 - Odpowiedz

  Cześć wszystkim,

  Jeżeli już nauczyliście rodziców, dziadków, ciocie korzystać z komputera to może teraz czas, by nauczyć ich jak w łatwy sposób surfować po Internecie? Sam komputer, w dzisiejszych czasach to zdecydowanie za mało. My, młodzi ludzie w dobie cyfrowej rewolucji, niemal każdy dzień spędzamy przed Internetem. By ułatwić korzystanie z sieci naszym bliskim, zachęcam Was do odwiedzenia strony internetstarter.com.pl. Na internetstarter.com.pl możemy stworzyć spersonalizowaną stronę z Ikonami (ikony to te kwadraciki na stronie), które będą linkowały z zainteresowaniami osoby, której zakładamy Internet Starter, np. dziadkowi- sport, babci- pyszne wypieki kulinarne. Stronę można ustawić jako główną, a gdy osoba, dla której ją stworzymy będzie miała jakikolwiek problem to dzięki wiadomości, którą możemy dla niej pozostawić wraz ze zdjęciem oraz numerem telefonu, będzie mogła do nas zadzwonić. Ikony można edytować (dodawać, usuwać) za każdym razem będąc na stronie. Zachęcam Was do odwiedzenia strony oraz pomocy bliskim osobom, mającym kłopoty z surfowaniem po Internecie. Internet Starter powstał z inicjatywy UPC.

 3. lubek 21 maja 2012 w 07:00 - Odpowiedz

  mam już długo ten telefon ale mam problem czego nie kce mi działać internet chociaż mam pięć kresek zasiegu

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.