Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Poradniki, Sprzęt sieciowy-Sześć funkcji ułatwiających pracę w firmie

Sześć funkcji ułatwiających pracę w firmie

W dzisiejszym skomplikowanym świecie każde rozwiązanie, które pozwala zapanować nad chaosem informacyjnym i wieloma danymi, w jakich posiadaniu są firmy, jest na wagę złota. Takim rozsądnym krokiem może być zaopatrzenie się w dyski sieciowe NAS od Asustora.


Zamiarem producenta było dostarczenie narzędzi do sprawniejszego zarządzania danymi firmy. Dzięki dyskom sieciowym firmowi administratorzy mogą łączyć konta użytkowników czy nadawać im nowe uprawnienia, przyspieszając i ułatwiając wszystkim pracę.


Elastyczność znakiem czasów

Niektóre firmy nie ograniczają się do korzystania z jednego typu sprzętów i oprogramowania, zamiast tego wybierają np. różne systemy operacyjne do odmiennych zadań. Produkty Asustora mają łączyć te urządzenia, od komputerów stacjonarnych i laptopów, po drukarki USB.


Ciągły rozwój

Dynamicznie rozwijająca się firma nie może polegać na sprzęcie, który trzeba będzie szybko wymienić. Dlatego NAS-y Asustora pozwalają na zwiększenie pamięci RAM czy dodanie karty 10 GbE, w zależności od aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa.


Dbaj o bezpieczeństwo

Firmowe dane to najcenniejszy skarb każdego przedsiębiorcy, dlatego tak ważne jest ich bezpieczeństwo. O to ma zadbać algorytm szyfrujący AES 256-bit. Jednak wykradzenie danych przez niepowołane osoby to jedno zagrożenie. Drugim jest utrata plików w przypadku krachu systemu – tu przyda się funkcjonalność NAS-ów ułatwiająca wykonanie backupów.


Magazynuj dane

Dyski sieciowe pełnią przede wszystkim rolę firmowego serwera i magazynu danych. Dzięki aplikacji MyArchive przedsiębiorca może archiwizować pliki na dyskach twardych. Następnie te same dyski użytkownik w niektórych przypadkach może podłączyć do komputera i korzystać jak z zewnętrznych dysków.


Rabusie bez szans

NAS-y mogą służyć też jako centrum monitorowania. Dyski sieciowe łączą się przez urządzenia mobilne z kamerami, a rejestrowany przez nie obraz przekazywany jest bezpośrednio na telefon. W ten sposób biuro po opuszczeniu wszystkich pracowników wcale nie pozostaje bez nadzoru. Asustor oferuje cztery darmowe kanały, jednak istnieje możliwość wykupienia kolejnych licencji.Autor: AsustorAutor |2017-02-21T07:24:30+02:0021 lutego 2017 07:24|Kategorie: Asus, Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Poradniki, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.