Jesteś tutaj:-, Asus, Internet, LG, Newsy, Sprzęt, Tablety, Telefony-Czy Asus będzie produkował najnowszego Nexusa 7?

Czy Asus będzie produkował najnowszego Nexusa 7?

Do sieci trafiła informacja, że kolejna generacja Nexusa 7 nie będzie produkowana przez Asusa. Jakie są tego powody?


Redakcja Digitimes podaje, że Asus nie chce współpracować z Google z powodu zmian strukturalnych wewnątrz firmy. Brzmi to podejrzanie? Moim zdaniem tak. Ciekawi mnie, czy jest to jedyny powód.

Należy zaznaczyć, że żadna firma nie wydała oficjalnego oświadczenia na ten temat, więc informację należy traktować jak plotkę.


Co jeżeli rzeczywiście Asus zakończy współpracę z kalifornijską firmą? Mówi się, że trzecią generację Nexusa będzie produkować LG.

Źródło:GSM Arena

Marcin KuszAutor |2013-10-06T00:51:47+02:006 października 2013 00:51|Kategorie: Android, Asus, Internet, LG, Newsy, Sprzęt, Tablety, Telefony|Tagi: , , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. LesH 6 października 2013 w 08:19 - Odpowiedz

  O ile LG jest mocny w ekranach/wyświetlaczach, o tyle niekoniecznie w fonach. Jego L3, L5, L7 to porażka! Wprawdzie ten mocny gracz ratuje się, czym może, np. dalszą generacją ‚L’-ek, ale po wpadkach skutecznie zaświecili u sparzonych klientów czerwone światełko alarmowe i teraz podchodzą do smartfonów LG jak do jeża, a szkoda, bo łatwo utracić liderską renomę, a znacznie trudniej ją odbudować i odzyskać, nawet w jednej z licznych gałęzi produktów, jakim w tym przypadku są smartfony/tablety.

 2. wicher 6 października 2013 w 08:30 - Odpowiedz

  jeżeli oceniasz potencjał LG w produkowaniu smartfonów na podstawie modeli z serii „L” ( które z załozenia przeznaczone są dla mało wymagających kientów) – to ciężko sie nie zgodzić. Ale zapominasz chyba że Nexus 4 zrobiony przez LG prawie 2 lata temu do dzis uchodzi za doskonały telefon i wciąż trzyma cenę. A wchodzący do sprzedaży LG G2 i Nexus 5 tylko potwierdzają doskonała formę LG w tej dziedzinie. pozdrawiam

 3. sztyvny 6 października 2013 w 13:30 - Odpowiedz

  mnie trochę martwi to że Nexusy są rzadko spotykane u operatorów. A ze względu na wsparcie od googla z chęcią bym go kupił… a tak to zostaję przy Xperii (to że LG produkuje też mnie odrzuca szczerze mówiąc)

 4. Mar 6 października 2013 w 17:07 - Odpowiedz

  Przecież dopiero co niedawno tablet „przyjechał” do Polski, a już rozkminiają kto będzie produkował nowszą wersję…

 5. rallyrychu 6 października 2013 w 23:08 - Odpowiedz

  LG się rozkręca – bardzo dobrze, jakoś często analiza kosztów do jakości sprowadza mnie do zakupów produktów tej marki 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.