Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Apple doda nowy identyfikator Face ID do iPhone 12 i w 2021 roku zrezygnuje z Lightning

Apple doda nowy identyfikator Face ID do iPhone 12 i w 2021 roku zrezygnuje z Lightning

Zespół analityków firmy Barclays wypowiedział się o iPhone  12, który powinien zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku. Cała linia telefonów otrzyma nowe czujniki Face ID do skanowania twarzy — na razie nie wiadomo, czym będą się różnić od poprzedniej generacji.

Prawdopodobne jest, że nowy Face ID zwiększy kąt widzenia kamery podczerwieni  i szybkość odczytywania. Skaner może również nauczyć się rozpoznawać twarze pod różnym kątem.

Kolejną innowacją w  iPhone 12 jest potrójna kamera z czujnikiem ToF. Umożliwi to smartfonowi mierzenie odległości od obiektów z dużą dokładnością, tworzenie modeli 3D i wiele innych zastosowań. Jest to przydatne do pracy z rozszerzoną rzeczywistością.

Ciekawa jest też informacja na temat iPhone ‚ów 2021. Według analityków, Apple zrezygnuje w nich ze złącza Lightning. Firma powinna przejść na uniwersalny standard USB Typu C, który znajdziemy we wszystkich nowoczesnych MacBookach i iPadach Pro.Autor |2020-01-17T14:27:44+02:0017 stycznia 2020 14:27|Kategorie: Apple, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.