Jesteś tutaj:-, Apple, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, iPhone, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7, Zdrowie-Pojawiły się pierwsze Apple Watch w cenie 25$

Pojawiły się pierwsze Apple Watch w cenie 25$

Firma ubezpieczeniowa John Hancock rozszerzyła swój program ubezpieczeń na życie, umożliwiając klientom zakup Apple Watch Series 5  40 mm za jedyne 25  Dolarów (~100 złotych). O tym informuje MacRumors.

Opłata za zegarek rozłożona jest na 24 miesiące. W ciągu tego czasu użytkownik może zapłacić za urządzenie chodzeniem, bieganiem, jazdą na rowerze lub innym rodzajem aktywności.

W ciągu miesiąca właściciel Apple Watch musi zebrać minimum 500 punktów, związanych z wykonywaniem ćwiczeń fizycznych. Do tego trzeba będzie podłączyć się do aplikacji Vitality Today i powiązać ją do aplikacji „Zdrowie” od Apple.

Specjalna aplikacja John Hancock otrzymała nazwę  The Vitality. Jest ona dostępna dla mieszkańców USA z wyjątkiem Nowego Jorku.

Wedłu badań jakie zlecił John Hancock, 84% użytkowników programu Vitality docenia dodatkową motywację do uprawiania sportu dzięki Apple Watch. Przy czym 90% klientów firmy podkreśliło, że wykorzystują swoje „inteligentne” zegarki codziennie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.