Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Gadżety, Inne, iPhone, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top30, Top7-Samsung dostarczy Apple elastyczne wyświetlacze: czekamy na składany iPhone

Samsung dostarczy Apple elastyczne wyświetlacze: czekamy na składany iPhone

Na koreańskiej stronie ETNews pojawiła się informacja, że między Samsungiem a Apple toczą się rozmowy na temat dostaw składanych ekranów. Samsung już przekazał kilka prototypów do Apple.

Według ET News,Samsung może obecnie produkować tylko 2,4 milionów elastycznych ekranów rocznie. Dla współpracy z Apple konieczne będzie zwiększenie produkcji do 10 milionów.

W Apple testowany jest obecnie prototyp elastycznego wyświetlacza o przekątnej 7,2 cala — to 0,1 cala mniejszy niż ekran Galaxy Fold. Na razie nie jest jasne, do jakiego urządzenia Apple chce wykorzystać taki wyświetlacz. Będzie to kompaktowy i składany tablet iPad lub wyświetlacz do smartfonów nowej generacji które będzie można przełączać między trybem iPhone i iPad.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom to w 2019 roku Apple nie zmieni zbytnio linii iPhone – będzie bezpośrednią kontynuacją ubiegłorocznych modeli. Składane smartfony pojawią się dopiero w 2020 roku lub nawet później. Do tego czasu na rynku pojawi się więcej podobnych modeli, a koszty produkcji powinny się zmniejszyć.

Źródło:
foldable


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.