Jesteś tutaj:-, Apple, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Internet, iPhone, Newsy, Oprogramowanie, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top30, Top7-Apple nauczy komputery ładować klawiaturę i mysz na odległośći

Apple nauczy komputery ładować klawiaturę i mysz na odległośći

Urząd Patentów i Znaków Towarowych USA przyjął patent  Apple na system, który pozwala komputerom stacjonarnym lub zewnętrznym monitorom  przekazywać  bezprzewodowo energię do sąsiednich urządzeń. Jeśli pojawi się ona w nowych komputerach to użytkownicy będą mogli zapomnieć o konieczności ładowania klawiatury i myszy. 

 

apple ładowanie bezprzewodowe

 

W przeciwieństwie do smartfonów, smartwatchy lub nowych AirPods 2, opisywana przez inżynierów Apple technologia,  nie wymaga ładowania za pomocą jakiejkolwiek maty. Energia przekazywana jest na niewielką odległość.  W teorii,  w ten sam sposób mogą być ładowane także inne leżąca w pobliżu urządzenia, takie jak iPhone lub AirPods.

Pomysł Apple spodoba się właścicielom akcesoriów firmy, w pierwszej kolejności Magic Mouse. Mysz ma port ładowania na dolnej powierzchni obudowy co oznacza, że nie da się z niej korzystać gdy jest podpięta do kabla.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile