Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, iPhone, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Zdrowie-Starego Apple Watch – zamiast naprawić – zamienią na Apple Watch 2

Starego Apple Watch – zamiast naprawić – zamienią na Apple Watch 2

Zegarek  Apple Watch zadebiutował na rynku prawie cztery lata temu. Wygląda na to, że w Apple nadszedł czas, aby pożegnać się z z nim na zawsze – w firmie skończyły się części do jego naprawy.

Najwyraźniej autoryzowani dostawcy usług Apple nie będą już naprawiać  Apple Watch pierwszej generacji. Zamiast naprawy zegarek będą wymieniać na Apple Watch series 2. W wewnętrznym dokumencie uzyskanym przez MacRumors, Apple pozwala usługodawcom zastąpić  oryginalne urządzenia o rozmiarze 42 mm pierwszej generacji na model Apple Watch z serii 2, zamiast przeprowadzenia naprawy. Nie ma jednak mowy o mniejszym modelu 38 mm.

Dokument określa powód decyzji Apple, którym jest brak części do naprawy. Wymiana Apple Watch pierwszej generacji rozpocznie się w lutym i potrwa do kwietnia, ale Apple może zezwolić dostawcom usług na zastępowanie starszych smartwatchów po upływie tego terminu.

Źródło:
phonearena


Autor |2019-02-02T21:29:43+02:002 lutego 2019 17:24|Kategorie: Apple, Bez kategorii, Inne, iPhone, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Zdrowie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.