Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Firma Caviar połączyła iPhone XS i Apple Watch w jedno urządzenie

Firma Caviar połączyła iPhone XS i Apple Watch w jedno urządzenie

Rosyjska firma Caviar, zajmująca się sprzedażą kolekcjonerskich modyfikacji urządzeń popularnych marek z zastosowaniem kosztownych materiałów, zaprezentowała wersję smartfonu iPhone XS, który połączyła z inteligentnym zegarkiem Apple Watch. WatchPhone z kolekcji Swiss Dreams z 64 GB pamięci można zamówić za 21.212 tys. dolarów. (około 80 tys. złotych).

 

Rosyjska firma połączyła iPhone XS i Apple Watch 1

 

„Obudowa smartfona jest ozdobiona pięknym obrazem świata,  z tyłu znajduje się wytłoczona ze złota mapa. W środku tego niezwykłego smartfona umieścił się zegarek Apple Watch 4, jakby wyraźnie demonstrując swoją ekspansję” — pisze na swojej stronie producent. — „Niesamowity pomysł połączyć Apple iPhone i Apple Watch razem zrodził oryginalną i jasną symbiozę dwóch najbardziej nowoczesnych i pożądanych gadżetów dnia dzisiejszego”.

 

Rosyjska firma połączyła iPhone XS i Apple Watch 2

 

WatchPhone dostarczany jest wraz z zegarkiem Apple Watch 4-ej generacji z paskiem stworzonym w Mediolanie. Wersja z modelem iPhone XS Max 512 GB będzie kosztować 2740 zł drożej.

 

Rosyjska firma połączyła iPhone XS i Apple Watch 3

 

Zazwyczaj inteligentny zegarek Apple Watch służy do odczytywania powiadomień z „iPhone” i zapewnienia bardziej dokładnych danych o zdrowiu użytkownika poprzez czujniki umieszczone  z tyłu. Jednak dlaczego komuś może być potrzebny smartfon z wbudowanym w niego zegarkiem Apple Watch do końca nie jest jasne. Pojawia się też pytanie, w jaki sposób właściciele WatchPhone będą mogli ładować swój zegarek oraz jaki jest cel takiej modyfikacji oprócz pokazania (w dość dziwny sposób)  swojego statusu materialnego ?

 Autor |2018-12-14T15:32:08+02:0014 grudnia 2018 15:32|Kategorie: Apple, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.