Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-WWDC 2017 – karty graficzne Radeon w urządzeniach Apple

WWDC 2017 – karty graficzne Radeon w urządzeniach Apple

W trakcie konferencji WWDC 2017 firma Apple zaprezentowała swoje nowe komputery, w których wykorzystuje karty graficzne Radeon Pro 500 i z tej okazji firma AMD ujawniła szereg informacji o tych nowych produktach.


Zaprojektowano je z myślą o współczesnych twórcach – milionach artystów, projektantów, fotografów, filmowców, specjalistów od efektów i wizualizacji oraz inżynierów, którzy nadają kształt współczesnej erze tworzenia dóbr cyfrowych. To oni nadają rytm kreatywności w rozwoju komputerów i treści wykraczającej już często poza jakość UltraHD. To także oni w szczególności docenią niezwykłe możliwości i doznania, jakie oferują te nowe komputery, w tym oszałamiającą rozgrywkę, wirtualną rzeczywistość w wybranych modelach* i płynny proces tworzenia w wymagających aplikacjach.

Dzięki kartom graficznych Radeon Pro serii 500 kreatywni profesjonaliści skorzystają zwłaszcza na:

  • Wydajności sięgającej poziomu nawet 5,5 TeraFlopsa. Najszybszy układ graficzny Radeon Pro 500 jest uzbrojony w 36 jednostki obliczeniowe (czyli 2304 procesory strumieniowe), co przekłada się na naprawdę potężną moc pozwalającą twórcom urzeczywistniać swoje pomysły w wysokiej rozdzielczości, na wielu różnych polach, w najbardziej popularnych aplikacjach.
  • Wyjątkowej akceleracji graficznej wśród wielu aplikacji na platformie Mac, które obsługują OpenCL, w tym w Adobe Premiere Pro, After Effects, Photoshop, a także Foundry Nuke, Mari i Modo.
  • Znakomitej efektywności energetycznej architektury Polaris. Karty graficzne Radeon Pro 500 to rozwiązanie idealne dla komputerów typu All-in-One, ponieważ zapewniają optymalny stosunek wydajności do pobieranej energii.

źródło: AMD

KanAutor |2017-06-07T06:57:47+01:007 czerwca 2017 06:57|Kategorie: Apple, Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.