Jesteś tutaj:-, iPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony-Do sieci wyciekły schematy iPhone 8

Do sieci wyciekły schematy iPhone 8

Do internetu trafiły schematy fabryczne przedstawiające tegorocznego smartfona od Apple. W kwestii wzornictwa iPhone 8 będzie cechował się wąskimi ramkami oraz czytnikiem linii papilarnych umieszczonym na tylnej stronie urządzenia.


Przód „ósemki” wygląda bardzo podobnie do frontu niedawno wydanego LG G6, jednak cała reszta smartfona od Apple jest już zaprojektowana zupełnie inaczej. Wymiary urządzenia to 14,9 cm na 7,25 cm na 0,86 cm. Z tyłu widzimy dwa elementy, które nie były obecne we wcześniejszych iPhone’ach: podwójny aparat z obiektywami umieszczonymi pionowo obok siebie oraz tylny skaner odcisków palców TouchID. Zdjęcia zostały oznaczone skrótem EVT, który oznacza Engineering Validation Test, czyli „inżynieryjny test sprawdzający” – jeden z najwcześniejszych etapów w produkcji smartfonów przez Apple, po którym sprzęt jest kierowany do testu wzornictwa i końcowego testu produkcyjnego. To oznacza, że przed wydaniem iPhone’a 8 sporo jeszcze może się zmienić.

Niestety na razie wygląda na to, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Apple może zrezygnować z umieszczenia czytnika linii papilarnych w przycisku „Home”, który ma być wbudowany w ekran. Firma z Cupertino ma zamiar wydać w tym roku trzy iPhone’y – prawdopodobnie będą to 4,7-calowy 7S, 5,5-calowy 7S Plus oraz trzecie, najlepiej wyposażone urządzenie: przedstawionego na schematach 5,8-calowego iPhone’a 8. W jego wyposażeniu mają znaleźć się przedni aparat z czujnikiem 3D, opcja bezprzewodowego ładowania oraz wyświetlacz z zagęszczeniem pikseli na poziomie 521 na cal.

Źródło: 9to5mac.com

TomaszAutor |2017-04-13T19:07:54+01:0013 kwietnia 2017 19:07|Kategorie: Apple, iPhone, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.