Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt sieciowy-QNAP Qmedia – multimedia z NAS-a za pośrednictwem Apple TV

QNAP Qmedia – multimedia z NAS-a za pośrednictwem Apple TV

Firma QNAP Systems udostępniła dziś aplikację Qmedia dla systemu tvOS, umożliwiając tym samym użytkownikom NAS-ów QNAP odtwarzanie przechowywanych w nich filmów, muzyki i zdjęć za pośrednictwem urządzenia Apple TV.


QNAP NAS jest czymś znacznie więcej niż tylko bezpiecznym i niezawodnym magazynem danych – dzięki bogactwu aplikacji multimedialnych NAS może z powodzeniem pełnić funkcję domowego centrum przechowywania, odtwarzania i udostępniania multimediów na różnych urządzeniach i usługach. Dzięki aplikacji Qmedia, użytkownicy mogą teraz korzystać z multimediów bezpośrednio z poziomu urządzenia Apple TV, bez konieczności logowania się do NAS-a.

Celem QNAP jest umożliwienie użytkownikom korzystania ze spersonalizowanych usług, zapewniających dostęp do multimediów z poziomu różnych platform i urządzeń. Qmedia zaprojektowany został z myślą o urządzeniach z systemem tvOS i pozwala na wygodne korzystanie z multimediów przechowywanych na NAS-ie z poziomu Apple TV” – wyjaśnia Marcus Yang, Product Manager QNAP.

Qmedia obsługuje tvOS w Apple TV 4. Aby móc w pełni wykorzystać możliwości tej aplikacji, użytkownicy powinni korzystać z oprogramowania QTS w wersji 4.1.0 (lub nowszej) i mieć zainstalowane aplikacje Video/Photo/Music Station (dostępne w QTS App Center).

QNAP oferuje również Qmedia App w wersji dla urządzeń Roku (dostępnej w Roku Channel Store).

Dostępność i kompatybilność

    Qmedia jest dostępna z poziomu Apple TV App Store

    Wymagania dot. Apple TV: Apple TV 4 z tvOS w wersji 9.0 (lub nowszy)

    Wymagania dot. QNAP NAS: QTS w wersji 4.1.0 (lub nowszy).

źródło: QNAP

KanAutor |2016-07-12T13:59:43+02:0012 lipca 2016 13:59|Kategorie: Apple, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.