Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Telefony-Apple zmienia strategię: zamierza wypuścić publiczną betę iOS 8.3

Apple zmienia strategię: zamierza wypuścić publiczną betę iOS 8.3

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, po raz pierwszy w historii gigant z Cupertino zamierza wypuścić publiczną betę iOSa. System w wersji 8.3 będzie mógł przetestować każdy, co pozwoli Apple uniknąć błędów przy wydaniu stabilnej wersji.


Na zmiany w dystrybucji systemu iOS wskazuje jednocześnie kilka źródeł, więc są one bardzo prawdopodobne. Jak dotąd z bety iOSa mogli korzystać jedynie zarejestrowani deweloperzy, którzy co roku muszą uiszczać opłatę w wysokości 99 dolarów. Teraz ma się to zmienić, i system będzie mogły testować chętne osoby (100 tysięcy użytkowników, przynajmniej na początku), co przyczyni się do zminimalizowania ilości błędów w jego finalnej wersji. Pozwoli to Apple na uniknięcie problemów, które pojawiły się np. przy premierze iOS 8.

Publiczna beta systemu iOS 8.3 ma się pojawić mniej więcej w połowie marca, z kolei już w czerwcu możemy się spodziewać kolejnej bety – tym razem iOS 9.

Źródło: GSM Arena

SewixAutor |2015-02-22T23:25:04+02:0022 lutego 2015 23:25|Kategorie: Apple, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Wp10 23 lutego 2015 w 07:28 - Odpowiedz

    Chyba ktoś pozazdrościł poligonu doświadczalnego Microsoftowi 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.