Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy-Coyote jest już dostępny dla urządzeń z systemem iOS

Coyote jest już dostępny dla urządzeń z systemem iOS

System Coyote jest już dostępny dla użytkowników iPad’ów i iPhone’ów. Pobranie i użytkowanie aplikacji jest bezpłatne. Polscy użytkownicy urządzeń Apple mogą teraz dołączyć do społeczności 2,5 miliona kierowców w Europie korzystających z systemu Coyote.


iCoyote to aplikacja informująca o zdarzeniach na drodze takich jak: kontrole prędkości, fotoradary stacjonarne, mobilne, odcinkowe, na czerwonym świetle, złe warunki , wypadki, zwężenia, korki, patrole nieoznakowane czy uszkodzona nawierzchnia.

Użytkownicy iCoyote mają do wyboru mapy Google lub Apple, mogą więc dowolnie skorzystać z opcji, z którą czują się komfortowo. Mapę można wyświetlić również w trybie satelity lub hybrydy.

iCoyote na bieżąco informuje ilu użytkowników znajduje się w pobliżu (w trybie miasto wokół lub w trybie trasy przed nami). Dzięki temu jadąc z iCoyote zawsze wiemy czy możemy liczyć na wsparcie społeczności.
Zgłaszanea zdarzeń za pomocą iCoyote zostało maksymalnie uproszczone tak, aby nie odrywać uwagi kierowcy od prowadzenia samochodu. Kontrolę prędkości zgłaszamy tylko jednym kliknięciem.

iCoyote na iOS
iCoyote na iOS

Aplikacja iCoyote nie jest klasyczną nawigacją, ale daje użytkownikowi możliwość wyznaczenia trasy podróży. Ponadto iCoyote umożliwia personalizację ustawień np. ustawienie odległości ostrzeżenia, działa w tle, umożliwia wykonanie połączenia 112 podając pozycję użytkownika.

Użytkownicy jednośladów mogą przełączyć iCoyotew tryb motocykl, w którym nie jest wymagane potwierdzanie zdarzeń. Motocyklista na bieżąco dostaje powiadomienia o sytuacji na drodze i os tanie połączenia Bluetooth.

iCoyote: praktyczny asystent kierowcy w smartfonie już w Polsce

iCoyote podaje informację o ograniczeniu prędkości w miejscu zdarzenia drogowego. Dla użytkowników, którzy chcieliby dodatkowo otrzymywać bieżącą informację o limitach prędkości istnieje możliwość dokupienia takiej opcji w promocyjnej cenie 19 zł do 6 czerwca 2014 (cena regularna 29 zł).

System Coyote jest dostępny na wielu platformach : jako urządenie dedykowane, w systemach wbudowanych w samochodach (np. Renault R-link) lub właśnie jko aplikacja. Biorąc pod uwagę rozwój rynku smartfonów twórcy systemu kładą duży nacisk na rozwój aplikacji iCoyote chcąc wyjść na przeciw potrzebom użytkowników.

iCoyote na iOS
iCoyote na iOS

Według gemiusRanking polscy użytkownicy urządzeń mobilnych wykorzystują do przeglądania stron www głównie urządzenia firmy Apple: iPad 19,37% i iPhone 8,67% *.

Według badań przedstawionych przez firmę Nielsen aż 89% czasu jaki użytkownicy spędzają używając smartfonów połączonych z internetem jest poświęcony na korzystanie z aplikacji mobilnych. Podobnie wygląda sytuacja z wykorzystaniem tabletów, gdzie aplikacjom mobilnym poświęcamy 80% czasu użytkowania.
W przeliczeniu na godziny daje nam to około 30 godzin miesięcznie na korzystnie z aplikacji mobilnych na smartfonach. Dane te dotyczą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Delikatna dysproporcja jest widoczna
w przypadku używania aplikacji na tabletach, gdzie kobiety korzystają z aplikacji średnio 28 godzin miesięcznie,
a mężczyźnie 23 godziny.


* http://ranking.pl/pl/rankings/mobile-devices-models.html

źródło: Coyote

KanAutor |2014-05-16T12:23:51+02:0016 maja 2014 12:23|Kategorie: Aplikacje, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Cardinal 16 maja 2014 w 12:55 - Odpowiedz

  Na WP też jest iCoyote, niby bezpłatny ale po jakimś niebyt długim czasie jak chcesz używać to płać! Tutaj pewnie będzie to samo.

 2. ida 18 maja 2014 w 23:15 - Odpowiedz

  super info, skautów już przybywa 🙂

 3. Dudek 24 maja 2014 w 10:24 - Odpowiedz

  nareszcie, ja i wielu moich znajomych czekaliśmy na to info 😛 😛

 4. marion 21 czerwca 2014 w 21:57 - Odpowiedz

  super że dając icoyote na ios nie zepsuli jakości 🙂

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.