Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy-PGE Obrót z nową aplikacją od Redmobile

PGE Obrót z nową aplikacją od Redmobile

Redmobile, agencja specjalizująca się w marketingu mobilnym, od podstaw zaprojektowała i stworzyła mobilny przewodnik po ofercie PGE Obrót. Aplikacja m.in. wskazuje najbliższe placówki firmy oraz edukuje w zakresie ograniczania zużycia energii.


Aplikacja przygotowana dla PGE Obrót to wielofunkcyjny przewodnik po ofercie firmy, zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Dzięki zastosowaniu geolokalizacji, użytkownicy mogą znaleźć najbliższą placówkę PGE wraz z danymi dotyczącymi adresu i numeru kontaktowego, a także informacje o ofercie. Ważnym elementem aplikacji jest poradnik dotyczący ekologicznego korzystania z energii elektrycznej. Dodatkowo aplikacja podpowiada użytkownikom, co zrobić w przypadku awarii sprzętu oraz zawiera słowniczek pojęć związanych z elektryką, które mają na celu pomóc konsumentom w bardziej świadomym korzystaniu z energii.

Stworzenie aplikacji wpisuje się w podstawowy cel strategii marketingowej PGE Obrót, którym jest doskonalenie standardów obsługi klienta przez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie na iOS oraz Android.

źródło: Redmobile

Kan

Autor |2012-11-14T16:47:15+01:0014 listopada 2012 16:47|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile