Jesteś tutaj:-, Inne, iPhone, Newsy-Mobilny skaner do urządzeń Apple: Doxie One

Mobilny skaner do urządzeń Apple: Doxie One

Doxie One jest przenośnym urządzeniem umożliwiającym skan dokumentów, zdjęć oraz innych domowych archiwów, by po chwili przenieść obraz do iPhone’a lub innego sprzętu od Apple bez udziału komputera.


Atutem produktu są jego niewielkie rozmiary 26.7 x 4.3 x 5.6 cm. Oczywiście jak na sprzęt tej kategorii. Bez problemu zmieści się w każdej szufladzie. Będzie współpracował zarówno z komputerem klasy PC, MAC, iPadem oraz iPhonem. Produkt jest w stanie obsłużyć zarówno 8 pinowe złącze Lightning jak również to starsze, 30 pinowe. Całość może być zasilana bateriami typu AAA.


Doxie One został wyposażony w 2GB kartę pamięci typu SD. Rozmiar dokumentów z jakimi poradzi sobie skaner zaczyna się od wizytówki, na papierze formatu A4 kończąc. Urządzenie potrzebuje tylko 8 sekund żeby zeskanować stronę lub też 5 sekund na zdjęcie. Jakość skanów wynosi maksymalnie 300 dpi i można je zapisać jako JPG, PNG lub dokument PDF. Za komunikację odpowiada kabel USB. Produkt dostępny jest aż w 8 kolorach. Jego cena to 149 USD. Istnieje również wersja z WiFi za 229 USD. Tańszy model ma trafić do sprzedaży od 29 listopada. Wysyłka obejmuje również Polskę. Do nabycia pod tym adresem.

Źródło: ubergizmo.com, getdoxie.com

Kamil KawczyńskiAutor |2012-11-06T21:15:59+02:006 listopada 2012 21:15|Kategorie: Apple, Inne, iPhone, Newsy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.