Jesteś tutaj:-, Apple, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony-Windows Phone Mango z funkcją oszczędzania baterii

Windows Phone Mango z funkcją oszczędzania baterii


Jednym z największym problemów obecnych smartfonów dotykowych jest spore zużycie baterii. Tym samym konieczność codziennego ładowania telefonu jest rzeczywistością, powodem tego jak nie trudno zgadnąć są coraz to szybsze, lepiej wyposażone urządzenia. Microsoft dostrzegł ten problem oraz postanowił wprowadzić funkcję oszczędzania baterii w Windows Phone Mango.

Bez względu na to czy korzystacie z urządzeń z Androidem, telefonu iPhone, czy też obecnych na rynku urządzeń z Windows Phone zużycie baterii jest już sporym problemem dla obecnych smartfonów. Pierwsza grupa użytkowników telefonów z platformą Google odczuła to instalując niektóre aplikacje.

Wraz z ponad 500 nowymi funkcjami w Windows Phone Mango użytkownicy będą mogli skorzystać z funkcji oszczędzania energii. Gdy zostanie ona włączona, telefon wyłączy niektóre z usług, co umożliwi zwiększenie czasu pracy urządzenia na baterii. Przykładowo zostanie wyłączona możliwość działania aplikacji w tle, automatycznego odbierania e-maili. Oczywiście telefony z Windows Phone Mango w trybie oszczędzania energii nadal będą mogły wykonywać połączenia, wysyłać wiadomości tekstowe, e-mail oraz umożliwią sprawdzanie ręczne skrzynki pocztowej e-mail.

Wspomniana funkcja ma umożliwić zwiększenie czasu pracy na baterii telefonu nawet o 30%. Czekamy więc, aby wspomniana funkcja pojawiła się w każdej platformie mobilnej. Aktualnie dla urządzeń z Androidem przy niskim stanie baterii, wyłączana jest możliwość korzystania z niektórych usług, funkcji np. aparat.

Źródło:

HTCsource.com

Autor |2011-07-08T09:17:47+02:008 lipca 2011 09:17|Kategorie: Android, Apple, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Tigertygrys 8 lipca 2011 w 08:12 - Odpowiedz

  jak zwiększymy o 30% to akurat będzie jeden dzień 🙂

 2. Tigertygrys 8 lipca 2011 w 08:20 - Odpowiedz

  dla młodzieży chyba się nadaje…jako odtwarzacz i centrum rozrywki…

 3. johnny-18 8 lipca 2011 w 08:20 - Odpowiedz

  Chyba zdjęcia są zamienione – to w artykule i to w miniaturze 😉

  Ciekawe tylko, czy tryb oszczędny będzie działał cały czas, czy tylko gdy ekran będzie zablokowany.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile