Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Pozostałe, Rozrywka-Festiwal Heineken Opener w telefonie komórkowym

Festiwal Heineken Opener w telefonie komórkowym

Siedem scen, największe światowe gwiazdy i tłumy fanów z całej Europy. W tym roku, aby ułatwić uczestnikom festiwalu Heineken Open’er skorzystanie ze wszystkich tych atrakcji, organizator – Alter Art, udostępnił specjalną aplikację mobilną. Stanowi ona podręczny, festiwalowy niezbędnik.

Heineken Open’er to impreza wyjątkowa pod wieloma względami. W tej edycji na fanów dobrej muzyki, oprócz najlepszych światowych artystów, takich jak Coldplay, The National czy brytyjska grupa Pulp, czeka dodatkowa niespodzianka: Aplikacja Open’er 2011. Zapewnia ona nieograniczony dostęp do najważniejszych informacji związanych z festiwalem, pozwala uczestnikom zaoszczędzić czas oraz być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Realizacją projektu na potrzeby iPhone i Android zajęło się MoveApp Mobile Solutions. – Aplikacja nie tylko stanowi funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki temu, że na jej rzecz zrezygnowano z druku 50 tys. folderów, pozwala troszczyć się o środowisko naturalne – mówi Bartosz Brażewicz-Dosiółko, dyrektor IT MoveApp. – W ten sposób rozwiązanie to umożliwia kontynuację, silnie promowanych także na samym festiwalu, działań proekologicznych – dodaje.

Aplikacja Open’er 2011 to kieszonkowy przewodnik, w którym można znaleźć mapę czy dokładny program festiwalu. To również narzędzie, pozwalające na bieżąco śledzić wydarzenia związane z imprezą. Zrealizowany projekt stanowi podręczną bazę multimediów, w której znajdują się zdjęcia i wybrane utwory występujących artystów oraz interaktywny kalendarz, który nie pozwoli przeoczyć oczekiwanego występu.

Aplikacja pozwala również publikować zdjęcia i dzielić się wrażeniami z występów na fanpage’ach. Wykorzystując system GPS, zapamiętuje wskazane miejsce i pozwala doprowadzić użytkownika do wybranego wcześniej punktu. Ułatwia to np. odnalezienie się na polu namiotowym czy parkingu.

Aplikacja dostępna jest na:

App Store: http://itunes.apple.com/pl/app/opener-2011/id442403248

Android Market: https://market.android.com/details?id=pl.moveapp.opener

Nokia: http://store.ovi.com/content/140607

źródło: IT MoveApp

Kan

Autor |2011-07-01T08:01:37+02:001 lipca 2011 08:01|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Pozostałe, Rozrywka|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Tigertygrys 1 lipca 2011 w 22:49 - Odpowiedz

    zauważyliście , że nikt nie wspiera już symbiana ? a Nokia nadal walczy…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.