Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Android™ 11 na smartfonach serii Mi 10 – Mi 10 oraz Mi 10 Pro

Android™ 11 na smartfonach serii Mi 10 – Mi 10 oraz Mi 10 Pro

Mi 10 i Mi 10 Pro jako pierwsze spośród smartfonów Xiaomi otrzymają aktualizację do Android 11. W połączeniu z nowymi funkcjami w MIUI 12, ta aktualizacja jest w pełni zoptymalizowana pod kątem łatwego zarządzania chatami i sterowania inteligentnymi urządzeniami.

Dzięki animacjom i wizualizacjom w MIUI 12, interfejs urządzenia działa bardzo płynnie, a każdy szczegół wydaje się być bardzo realistyczny.

 

Najważniejsze udogodnienia Android 11 obejmują:

 

Czaty

Android 11 umożliwia użytkownikom zarządzanie wieloma czatami w jednym miejscu. Nowe funkcje pozwalają użytkownikom odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z rozwijanego panelu powiadomień. Aktualizacja pozwala również organizować rozmowy zgodnie z ich priorytetem. Najważniejsze rozmowy mogą być wyświetlane na ekranie blokady i mogą „przebić się” przez tryb Nie Przeszkadzać (Do Not Disturb).

 

Dymki powiadomień

Dymki powiadomień w systemie Android 11 unoszą się nad ikonami innych aplikacji. Powiadomienia można rozwinąć, aby korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji i zwinąć, gdy nie są używane. Narzędzie to pozwala użytkownikomlepiej wykonywać wiele zadań jednocześnie i nigdy nie przegapić ważnych wiadomości.

 

Sterowanie urządzeniami (Device Controls):

Dzięki tej aktualizacji telefon zmieni się w „cyfrowy portfel i cyfrowe klucze”, oferując, za jednym dotknięciem, możliwość sterowania podłączonymi inteligentnymi urządzeniami bez konieczności otwierania dodatkowych aplikacji. Dzięki szybszemu i łatwiejszemu dostępowi do swoich inteligentnych urządzeń użytkownicy mogą cieszyć się płynniejszym przełączaniem multimediów, a także korzystać na swoich smartfonach z bezprzewodowych funkcji Android Auto. Aby skorzystać z funkcji Sterowanie Urządzeniami należy wejść w „Ustawienia”, a następnie wybrać „Ekran”, kliknąć na „Centrum sterowania & Panel powiadomień” (Control center & Notification shade), a następnie włączyć funkcję „Użyj nowego centrum kontroli” (Use new Control center). Potem użytkownicy mogą dodawać aplikacje do sekcji „Inteligentny dom” (Smart Home) w centrum kontroli (Control center) i zarządzać bezpośrednio podłączonymi urządzeniami.

Mi 10 oraz Mi 10 Pro, dzięki możliwości nagrywania w 8K, aparatowi 108 MP oraz licznym funkcjom oprogramowania nadają się świetnie do tworzenia materiałów wideo oraz zdjęć. Ponadto wysokiej jakości system audio oraz możliwości połączenia 5G sprawiają, że smartfon idealnie wpisuje się we współczesny styl życia.

Xiaomi jest na bieżąco z najnowszymi wersjami Androida i aktualizuje swoje urządzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, Android 11 jest teraz dostępny w globalnych wersjach ROM Mi 10 i Mi 10 Pro dla programistów i użytkowników.

Autor |2020-09-09T12:04:42+02:009 września 2020 12:04|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile