Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Płatności, Rozrywka, Taryfy komórkowe-Alior Bank – TAPnij KASĘ w aplikacji Android Pay i pół miliona złotych

Alior Bank – TAPnij KASĘ w aplikacji Android Pay i pół miliona złotych

Alior Bank we współpracy z firmą Google uruchomił akcję promocyjną „TAPnij KASĘ”. Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci indywidualni banku i Kantoru Walutowego, którzy posiadają kartę zbliżeniową do rachunku. Na powitanie nowi użytkownicy mogą otrzymać 50 zł zwrotu za 5 wykonanych transakcji. Aby ubiegać się o jedną z nagród głównych w wysokości 1000 zł, wystarczy od 19 października do 10 grudnia br. zdobyć jak największą liczbę punktów za zrealizowanie transakcji z wykorzystaniem aplikacji Android Pay. Pula nagród w konkursie to prawie pół miliona złotych.


Klienci Alior Banku oraz Kantoru Walutowego jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay od 2016 r. Tym razem Alior Bank zaprasza klientów do wzięcia udziału w konkursie w aplikacji mobilnej Android Pay z wykorzystaniem mechanizmu TAP X, który polega na wykonaniu określonej liczby transakcji (tzw. tapnięć). Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przygotował 80 nagród po 1000 zł. Oprócz tego każdy nowy użytkownik aplikacji mobilnej Android Pay, który spełni warunki akcji, na powitanie może otrzymać 50 zł.

80 nagród po 1000 zł

O nagrodę główną będą ubiegać się użytkownicy aplikacji Android Pay, którzy w czasie trwania konkursu zdobędą najwięcej punktów za transakcje z wykorzystaniem mechanizmu TAP X. Uczestnik może otrzymać 1 punkt za transakcję o wartości min. 5 zł, albo aż 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 PLN dla rachunków prowadzonych w PLN. Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną.

Co tydzień 10 użytkowników otrzyma po 1000 zł. Każdy klient może zdobyć nagrodę powitalną i główną tylko raz.

8222 nagród powitalnych po 50 zł dla nowych użytkowników

Nagrodę powitalną będą mogli otrzymać nowi użytkownicy aplikacji Android Pay oraz ci, którzy nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu 28 dni co najmniej 5 transakcji aplikacją Android Pay na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu w przynajmniej pięciominutowych odstępach czasu. Pula nagród powitalnych wynosi 8222.

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej banku https://www.aliorbank.pl/androidpay oraz w regulaminie promocji TAPnij KASĘ.

źródło: Alior Bank

Kan

Autor |2017-10-19T14:37:28+02:0019 października 2017 14:37|Kategorie: Android, Inne, Internet, Konkurs, Newsy, Płatności, Rozrywka, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile