Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-Google Assistant przypadkowo trafia na telefony inne niż Pixel

Google Assistant przypadkowo trafia na telefony inne niż Pixel

Wersja alfa nowego wydania aplikacji Google (6.13) została udostępniona w internecie. Wraz z nią dostęp do nowego inteligentnego asystenta Google zyskali użytkownicy smartfonów innych niż Pixel i Pixel XL, które dotąd były jedynymi urządzeniami obsługującymi bardziej rozmownego następcę Google Now.


Google prawdopodobnie zamierza wypuścić Google Assistant na inne telefony w późniejszym czasie, na razie jednak ograniczając jego dostępność do swych własnych urządzeń. Przypadkowe „wypuszczenie” wersji alfa aplikacji Google umożliwiło jednak skorzystanie z nowej funkcjonalności posiadaczom sprzętów takich jak Nexus 6P, Samsung Galaxy Note 5 czy Alcatel Idol 4. Nie na wszystkich telefonach można aktywować nowego asystenta Google, do tego na większości z nich nie działa w pełni poprawnie. Ustawienia funkcji Google Assistant odnoszą się tylko do Pixeli, co potwierdza, że inteligentny asystent od firmy z Mountain View nie miał jeszcze trafić na inne smartfony.

Pozostałe nowości w wersji 6.13 aplikacji Google to karta „Ostatnie” z niedawnymi wyszukiwaniami, a także nowa zakładka pogody.

Źródło: androidpolice.com

TomaszAutor |2017-02-12T16:42:10+02:0012 lutego 2017 16:42|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.