Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie-A350-900 Lufthansy – swoją rozrywkę pokładową zaplanuj w domu w aplikacji

A350-900 Lufthansy – swoją rozrywkę pokładową zaplanuj w domu w aplikacji

Nowy Airbus A350-900 Lufthansy jest uważany za najbardziej zaawansowaną technologicznie i najbardziej przyjazną środowisku maszynę obsługującą rejsy międzykontynentalne na świecie. Również system rozrywki pokładowej został znacząco rozwinięty – po raz pierwszy pasażerowie będą mogli dokonać wyboru ulubionych filmów czy programów jeszcze przed podróżą, z własnego domu.


Aby to zrobić, wystarczy pobrać aplikację „Lufthansa Companion App”, nawet do 6 tygodni przed podróżą. Już na pokładzie synchronizują swoją spersonalizowaną playlistę na ekranie umieszczonym w fotelu przed nimi ze swoim urządzeniem mobilnym – którego mogą również użyć jako drugiego monitora. Podczas podróży można jednocześnie oglądać wybrany film, słuchać muzyki, sprawdzić informację o locie, surfować po Internecie dzięki FlyNet czy zrobić zakupy na WorldShop. Google Play, a wkrótce także w Apple iTunes.

System rozrywki pokładowej Lufthansy obejmuje w tej chwili 100 filmów, 200 programów telewizyjnych, szeroki wybór stacji radiowych, muzyki, playlist, audiobooków, gier, a także dedykowaną sekcję dla dzieci, jak również informacje ze świata Lufthansy. Aktualne wiadomości telewizyjne i wydarzenia sportowe można śledzić na bieżąco poprzez portal FlyNet. Informacja o połączenie umożliwia również pasażerom doświadczenie podróży w 3D. Nowe, interaktywne opcje pokazują trasę podróży z wyprzedzeniem i w kilku opcjach podglądu.

A350-900 to również dalsze usprawnienia w obszarze komfortu dzięki większym monitorom we wszystkich klasach podróży. Zaprojektowany na nowo, nowoczesny interfejs funkcjonuje w 10 opcjach językowych.

Od 10 lutego pierwszy A350-900 Lufthansy będzie stacjonować w Monachium. Na początku będzie obsługiwać trasy do Delhi i Bostonu. Na pokład może zabrać 293 pasażerów – 48 w Klasie Biznes, 21 w Klasie Ekonomicznej Premium oraz 224 w Klasie Ekonomicznej. A350-900 jest najbardziej na świecie innowacyjnym i przyjaznym środowisku samolotem floty dalekiego zasięgu. Zużywa 25% mniej kerozyny, emituje 25% mniej spalin i jest znacznie cichszy niż inne tego typu maszyny.

źródło: Lufthansa

KanAutor |2017-02-06T15:37:23+02:006 lutego 2017 15:37|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.